výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (27. 1. 2018)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 4:05.53
2 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 2 4:09.76
3 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:12.55
4 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:15.70
5 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:29.75
6 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 4:30.67
7 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 4:34.53
8 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 4:35.26
9 Radek KahánekRadek Kahánek 90 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 4:44.93
10 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 4:50.60
11 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 4:54.94
12 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 5:00.64
13 Vladimír NevyhoštěnýVladimír Nevyhoštěný 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 5:07.31
MS Lukasz KlatkaLukasz Klatka 99 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 3 4:23.21
MS Maciej PuterkoMaciej Puterko 01 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 7 4:51.04
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:51.25
2 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:10.70
3 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:22.14
4 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 9 5:29.96
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 5:34.25
6 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:36.17
7 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:53.30
MS Justyna LakotaJustyna Lakota 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 7 6:19.72
MS Dominika GiletaDominika Gileta 00 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 1 5:14.77
MS Agata KowalskaAgata Kowalska 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 5 5:44.77
MS Kaja PopielKaja Popiel 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 6 5:32.78
MS Olga SkrzypońskaOlga Skrzypońska 01 SS MKS Parasol WroclawSS MKS Parasol Wroclaw 12 5:31.18
Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 DNS
Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 DNF
Celkem 14 závodníků