výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (27. 1. 2018)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.05
1 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.99 ---o-oooooxoxoxxx
2 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.96 ----oooxooxoxo-xxx
3 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.93 ------o-oo-xxx
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.90 ---ooxoxoooxxx
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.81 -o-oxooxxx
6= Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1.70 oooxxx
6= Johan HaiblíkJohan Haiblík
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
00 1.70 -ooxxx
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.70 oxooxxx
9 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.70 xxoxxoxoxxx
10 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.65 ooxxx
Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 NM xxx
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1.59 ---ooooxxx
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.56 --ooxoxoxxx
3 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.56 --xooxxoxxoxxx
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.53 oooxxoxoxx-
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.50 ooooxxx
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 1.50 -ooxxoxxx
7 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 1.50 -xoxoxxoxxx
8 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.45 ooxoxxx
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.45 oxoxoxxx
10 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 1.40 ooxxx
11 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.40 xooxxx
12 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.40 xoxo-
13 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1.35 xoxxx
14 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.35 xxoxxx
MS Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.35
Celkem 15 závodníků