Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (31. 1. 2018)

Chůze dráha 3000 m - Muži

(st, 31.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12:56.95
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:46.47
3 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:32.61
4 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:32.92
5 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:52.16
6 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16:09.49
7 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:31.00
8 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 16:41.70
9 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:28.60
10 Stanislav KynčlStanislav Kynčl 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:47.03
11 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 17:55.52
12 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:29.35
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(st, 31.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 15:56.65
2 Marcelina DrozdekMarcelina Drozdek 00 BoleslaviaBoleslavia 16:24.08
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:25.71
4 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:23.86
5 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17:51.50
6 Gabriela GdowskaGabriela Gdowska 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 19:00.81
7 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:39.72
8 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:44.24
9 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:16.50
10 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:07.92
Celkem 10 závodníků