Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (3. 2. 2018)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08:33.52
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08:34.41
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 08:42.26
4 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08:54.57
5 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08:55.02
6 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:01.03
7 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:11.76
8 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 09:14.63
9 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 09:17.53
10 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 09:17.98
11 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 09:23.57
12 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09:39.14
13 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:57.27
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 09:16.62
2 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:18.95
3 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09:24.56
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09:36.39
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 09:36.47
6 Petr BučekPetr Buček 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09:47.39
7 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 09:50.98
8 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 09:54.15
9 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10:00.51
10 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 10:06.15
11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 10:23.66
12 Tomáš ValíkTomáš Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 10:54.49
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08:33.52
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08:34.41
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 08:42.26
4 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08:54.57
5 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08:55.02
6 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:01.03
7 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:11.76
8 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 09:14.63
9 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 09:16.62
10 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 09:17.53
11 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 09:17.98
12 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:18.95
13 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 09:23.57
14 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09:24.56
15 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09:36.39
16 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 09:36.47
17 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09:39.14
18 Petr BučekPetr Buček 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09:47.39
19 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 09:50.98
20 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 09:54.15
21 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:57.27
22 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10:00.51
23 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 10:06.15
24 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 10:23.66
25 Tomáš ValíkTomáš Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 10:54.49
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08:58.96
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09:08.58
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09:36.73
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:56.40
5 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10:00.41
6 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 10:06.46
7 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10:06.54
8 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 10:13.57
9 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 10:34.94
10 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:46.75
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10:23.31
2 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10:25.98
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10:47.43
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11:02.81
5 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 11:07.45
6 Edit KadlečkováEdit Kadlečková 00 SlovakiaSlovakia 7 11:17.23
7 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 11:49.13
8 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11:51.19
9 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 11:51.81
10 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12:02.76
11 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 12:19.89
12 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 12:27.29
13 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 12:32.70
14 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 12:56.91
15 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 14:32.68
Celkem 15 závodníků