výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (3. 2. 2018)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.16
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.19
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.49
4 Marek ChlupMarek Chlup 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 07.55
5 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 07.72
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 07.80
7 Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.09
Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.18
2 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 07.49
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 07.50
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.52
5 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.67
6 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 07.68
7 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.77
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.08
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.12
3 Marek ChlupMarek Chlup 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 07.47
4 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.52
5 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 07.53
6 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.64
7 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.66
8 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.35
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.37
3 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.43
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.52
5 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.54
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.82
Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 DNS
Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.41
2 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.42
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.45
4 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 07.53
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 07.56
6 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.82
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.23
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.46
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.62
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.62
3 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.82
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.92
5 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.96
Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 07.68
2 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.93
Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 08.07
3 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.07
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.20
Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.38
Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.11
2 Lukáš HolubLukáš Holub 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.11
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.14
4 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.23
5 Ondřej BogyoOndřej Bogyo 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.72
Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.57
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.67
3 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.68
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 07.72
5 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.78
6 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 07.86
7 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.93
8 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.70
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.90
3 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.92
4 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.94
5 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.07
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.14
7 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 07.75
2 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 07.92
3 Vojtěch BogyoVojtěch Bogyo 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.17
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.18
5 David KozákDavid Kozák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.44
6 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.50
Marek CoufalMarek Coufal 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.22
2 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.47
3 Jáchym SchafferJáchym Schaffer 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 08.48
4 Michal ZalasMichal Zalas 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.68
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.91
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.31
7 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.79
2 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.15
3 Štěpán HonŠtěpán Hon 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.31
4 Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.37
5 Kryštof GoreKryštof Gore 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.43
6 Tomáš MachačíkTomáš Machačík 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.54
7 David LaiblDavid Laibl 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.67
2 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.79
3 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.62
4 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.89
5 Jiří TrčJiří Trč 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 09.09
6 Ondřej MoréOndřej Moré 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.20
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.08
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.21
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.55
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.96
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.98
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.21
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.47
5 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.49
6 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.53
7 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.54
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.64
2 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.69
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.75
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.78
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.79
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.84
7 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.00
8 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.67
2 Veronika BláhováVeronika Bláhová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.89
Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93
3 Kristýna KlubalováKristýna Klubalová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.93
4 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.97
5 Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.65
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Monika MatouškováMonika Matoušková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.66
2 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.96
3 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.97
4 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.02
5 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.09
6 Eliška PaulůEliška Paulů 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.22
7 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.93
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.88
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.95
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.13
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.33
5 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.43
6 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.46
7 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.57
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.82
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.91
3 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 07.96
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.29
5 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.39
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.47
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.10
Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.91
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 07.97
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.01
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.18
5 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.30
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.37
6 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.37
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.47
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.49
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.58
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.59
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.60
6 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.62
7 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 08.83
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 08.68
2 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.74
3 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.79
4 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.88
5 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.89
6 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.97
7 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.13
MS Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.02
2 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.03
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.05
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.06
5 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 6 09.07
6 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.12
7 Barbora HeřmanováBarbora Heřmanová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.43
MS Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.03
2 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.04
3 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 09.23
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.23
5 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.26
6 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.38
7 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.70
8 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 09.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.77
2 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.93
3 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.05
4 Anna HolubováAnna Holubová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 09.50
5 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.61
6 Petra GálováPetra Gálová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.66
7 Aneta JanďurováAneta Janďurová 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.86
2 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.09
3 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.17
4 Ema NierostkováEma Nierostková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.30
5 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.53
6 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.74
7 Tereza MatouškováTereza Matoušková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.03
2 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.12
3 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.14
4 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.15
5 Veronika VenerováVeronika Venerová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.34
6 Nicola SoučkováNicola Součková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.40
7 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.71
Celkem 7 závodníků