výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (3. 2. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.02
Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.97
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.12
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.48
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 20.27
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.69
3 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.37
Tomáš BačinaTomáš Bačina 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 20.22
2 Štěpán HonŠtěpán Hon 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 20.59
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 20.92
4 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 22.25
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.22
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 19.68
3 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.45
4 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 23.84
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 19.09
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 19.49
3 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 19.50
4 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.40
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.47
2 Michal ZalasMichal Zalas 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 21.62
Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 DNS
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 18.88
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 19.55
3 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.99
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.57
2 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 22.00
3 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 22.03
Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.59
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 21.75
3 Eva Marie HujerováEva Marie Hujerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.97
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.31
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.36
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.71
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 22.89
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 21.24
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.42
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 21.55
4 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.65
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 21.89
2 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.36
3 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.94
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.56
2 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.03
3 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 24.18
4 Anita ČeřovskáAnita Čeřovská 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 27.12
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.16
2 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 21.40
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 22.12
4 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 22.98
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.58
2 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 22.08
3 Barbora HeřmanováBarbora Heřmanová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 23.18
Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.26
2 Marie KopalováMarie Kopalová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.10
3 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 24.42
Eliška KubešováEliška Kubešová 03 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.69
2 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 22.47
3 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.73
Ema MarkováEma Marková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.33
2 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.56
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 22.74
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.07
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 22.63
2 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.19
3 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 23.32
4 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 24.15
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 21.79
2 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 22.47
3 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 22.91
4 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.12
Celkem 4 závodníků