Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (3. - 4. 2. 2018)

Trojskok - Muži

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 15.16
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 14.95
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 14.44
4 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 14.26
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.00
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 13.68
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 13.40
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.38
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13.61
2 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 13.02
3 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12.46
4 Jakub KroftaJakub Krofta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 11.36
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12.59
MS Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12.03
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 13.23
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 13.06
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12.54
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.42
5 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12.36
MS Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 12.04
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12.04
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 11.90
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 11.51
4 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 10.24
MS Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovakiaSlovakia
97 12.54
MS Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.38
MS Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.64
MS Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11.10
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11.88
2 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.64
3 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 11.41
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.24
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.58
MS Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10.75
MS Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.29
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.92
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.85
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.40
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 10.10
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.05
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.03
MS Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.65
MS Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10.99
MS Lucie SmětákováLucie Smětáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 09.61
Celkem 9 závodníků