výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (3. - 4. 2. 2018)

Skok o tyči - Muži

Muži A (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.45
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.45
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.95
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.15
MS David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 5.15
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5.15
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 4.35
Celkem 7 závodníků
Muži B (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.35
2 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 4.05
3 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3.75
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.55
MS Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.65
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 3.95
MS Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.15
MS Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.55
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.95
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.75
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 NM
Celkem 11 závodníků
Muži C (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.75
2 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.55
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.45
4 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.35
5 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3.25
6= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.05
6= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.05
MS Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3.45
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNS
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 DNS
Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 DNS
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 NM
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy

Ženy A (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.45
2 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4.15
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.75
4 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.45
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.15
MS Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.95
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 DNS
Celkem 7 závodníků
Ženy B (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.95
2 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.85
3 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.50
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.25
5 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 2.25
MS Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.05
MS Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.75
MS Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 2.75
MS Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 2.50
Celkem 9 závodníků