výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (3. - 4. 2. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.54
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.74
MS Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.91
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 51.10
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.43
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.51
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.05
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.32
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.24
MS Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.71
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.69
2 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.03
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.12
MS Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.75
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.59
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.01
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.01
MS Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.32
MS Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.75
2 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 54.56
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 55.39
MS Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.45
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.33
2 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 55.19
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 57.11
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.47
MS Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 53.66
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.41
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 49.35
MS Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.58
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.67
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.72
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 50.24
Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 52.51
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.62
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.67
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 53.64
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 54.72
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 53.10
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.73
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.98
MS Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.13
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.66
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 52.68
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.14
MS David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.19
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.39
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.74
3 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 53.62
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 51.82
MS Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.41
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 51.37
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.27
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.90
4 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 54.16
5 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 55.52
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.40
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 55.08
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 55.41
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 57.40
Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 57.06
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.36
3 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 60.49
Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.94
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.26
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.99
MS Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 56.19
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57.34
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.57
MS Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.52
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.24
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 57.37
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.53
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58.09
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.44
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.50
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.70
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.16
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 58.41
MS Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.50
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.11
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.38
3 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 59.50
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.78
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.24
MS Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64.85
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.12
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 60.41
Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
MS Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNS
MS Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.28
2 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.51
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 61.65
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.61
MS Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 60.38
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.14
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.59
3 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.51
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 67.56
5 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.42
MS Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.54
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 60.64
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.18
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.21
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.53
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 62.84
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.15
MS Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.34
MS Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 62.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.79
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.50
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.75
4 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.53
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.61
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 65.27
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.58
3 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 65.76
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 65.76
5 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 70.84
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.54
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 62.30
3 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 70.04
4 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 80.66
MS Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 61.95
Celkem 5 závodníků