výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva

Praha - Strahov (10. 2. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BláhaAdam Bláha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 07.72
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.12
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.20
4 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.62
5 Martin RoučkaMartin Roučka 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.74
6 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK VětřníSK Větřní 4 07.90
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.02
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.37
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.03
MS Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 07.89
2 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.05
3 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.19
4 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.43
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.52
2 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.91
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.53
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.67
5 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.68
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 07.99
3 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.36
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.71
5 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.43
6 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.88
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 07.62
MS Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.37
MS Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 07.85
MS Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.09
Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.55
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.68
3 Adam BláhaAdam Bláha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.76
4 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK VětřníSK Větřní 6 07.84
5 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.85
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.50
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.69
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.76
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.96
5 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
6 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.58
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.86
3 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.92
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.40
5 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.04
6 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.71
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.24
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.49
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.58
5 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.58
6 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.78
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.12
3 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.35
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.67
5 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.85
6 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.05
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.11
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.31
4 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.67
5 Marek KantorMarek Kantor 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.33
2 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.77
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.78
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.90
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.16
6 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.58
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.79
3 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.84
4 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.85
5 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.64
6 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.49
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.93
3 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.36
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.44
5 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.50
6 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.31
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.53
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.81
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.12
5 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.14
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.59
2 Jana DřevováJana Dřevová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.57
3 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.08
4 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.33
MS Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.26
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.33
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.37
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.57
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.59
6 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.55
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.57
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.58
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.63
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.65
6 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.84
2 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.24
3 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 09.46
4 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.74
5 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.87
6 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.68
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.23
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.39
4 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.41
5 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.64
6 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.77
2 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.99
3 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.43
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.65
5 Barbora PotockáBarbora Potocká 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.93
6 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.65
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.15
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.15
4 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.45
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.80
6 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.83
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.36
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.56
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.04
5 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.24
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.98
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.99
3 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.40
4 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.49
5 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.60
6 Veronika TošilováVeronika Tošilová 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.70
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.75
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.98
4 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.65
5 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.69
6 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.62
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.12
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.18
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.84
5 Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 10.81
Celkem 5 závodníků