výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva

Praha - Strahov (10. 2. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 18.24
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 18.66
3 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 24.20
Adam BláhaAdam Bláha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.59
2 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.98
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.17
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.21
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.40
2 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 20.08
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.55
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 21.46
MS Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.64
MS Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.71
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.07
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.20
Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 21.36
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.53
3 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.08
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.09
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 21.97
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.86
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.08
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.60
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.23
4 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 25.37
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.01
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 23.82
3 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.01
4 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 23.42
2 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.81
3 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.44
4 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 28.22
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.62
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.96
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.07
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.36
2 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 22.56
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.21
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 21.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 21.28
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.68
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.97
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.06
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.01
3 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.61
Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 20.44
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.96
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.44
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.53
2 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.67
3 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.56
4 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 21.79
2 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.79
3 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.74
Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.17
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.05
3 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.19
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.35
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 21.54
2 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.25
3 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.41
MS Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.54
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.16
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.48
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.88
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.71
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.74
3 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.79
MS Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.65
2 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.57
3 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.40
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.45
2 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.05
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 24.21
4 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 25.28
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.79
2 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.90
3 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.78
4 Veronika TošilováVeronika Tošilová 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.83
2 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.87
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.24
4 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.50
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.29
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.62
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.20
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 22.67
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.99
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 23.86
4 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.02
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.19
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.76
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.93
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 22.24
2 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.39
3 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.67
Celkem 3 závodníků