6. halová středa
Jablonec nad Nisou (14. 2. 2018)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.96 | |||||||||||||||
2 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.21 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 07.22 | |||||||||||||||
4 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 07.32 | |||||||||||||||
5 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.34 | |||||||||||||||
6 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.39 | |||||||||||||||
7 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 07.40 | |||||||||||||||
8 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.01 | |||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 07.24 | |||||||||||||||
3 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | 07.29 | |||||||||||||||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 07.37 | |||||||||||||||
5 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.41 | |||||||||||||||
6 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 07.44 | |||||||||||||||
7 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.66 | |||||||||||||||
8 | Vladimír ŠaurVladimír Šaur | 02 | AK Bílina | 07.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GalbavýAdam Galbavý | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Martin BeldaMartin Belda | 02 | TJ Desná, z.s. | 07.52 | |||||||||||||||
3 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 07.53 | |||||||||||||||
4= | Tomáš KlímaTomáš Klíma | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.55 | |||||||||||||||
4= | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | Sportovní klub Týniště nad ... | 07.55 | |||||||||||||||
6 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 07.63 | |||||||||||||||
7 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 07.63 | |||||||||||||||
8 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 07.35 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 07.47 | |||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 07.49 | |||||||||||||||
4 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.55 | |||||||||||||||
5 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.57 | |||||||||||||||
6 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.71 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 07.77 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 07.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.55 | |||||||||||||||
3 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.66 | |||||||||||||||
4 | Jan MachačJan Machač | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.70 | |||||||||||||||
5= | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.78 | |||||||||||||||
5= | Marwan QasemMarwan Qasem | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.78 | |||||||||||||||
7 | Josef HorákJosef Horák | 99 | SK Nové Město nad Metují | 07.92 | |||||||||||||||
8 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Jakub FaistauerJakub Faistauer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
4 | Aleš HartigAleš Hartig | 00 | SK Nové Město nad Metují | 08.16 | |||||||||||||||
5 | Josef PapJosef Pap | 00 | ASK ELNA Počerady | 08.23 | |||||||||||||||
6 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Petr VondraPetr Vondra | 99 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
5 | David KozákDavid Kozák | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
6 | Kryštof GoreKryštof Gore | 04 | AC Turnov, z. s. | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Matěj HorynaMatěj Horyna | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | SG Jablonec nad Nisou | 07.54 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Duc Anh NguyenDuc Anh Nguyen | 01 | TJ Desná, z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Petr MalýPetr Malý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
6 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 09.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 09 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.90 | |||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 07.19 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.40 | |||||||||||||||
4 | Štěpán HorákŠtěpán Horák | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Josef ČmelíkJosef Čmelík | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 10.76 | |||||||||||||||
6 | Petr JarabicaPetr Jarabica | 70 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.18 | |||||||||||||||
2 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 07.32 | |||||||||||||||
3 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 07.35 | |||||||||||||||
4 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.36 | |||||||||||||||
5 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.39 | |||||||||||||||
6 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 07.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 08.05 | |||||||||||||||
4 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.06 | |||||||||||||||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 08.16 | |||||||||||||||
6 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 08.38 | |||||||||||||||
7 | Eliška SilnáEliška Silná | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.78 | |||||||||||||||
8 | Terezie MackováTerezie Macková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
6 | Wiktoria KozdrowskaWiktoria Kozdrowska | 03 | Rakowice | 08.60 | |||||||||||||||
7 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 08.63 | |||||||||||||||
8 | Simona TrnečkováSimona Trnečková | 04 | TJ Desná, z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Eva NiedermertlováEva Niedermertlová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
6 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Natálie KottováNatálie Kottová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
8 | Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 99 | SG Kladno | 09.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠiklováTereza Šiklová | 04 | AK Bílina | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KubíkováKateřina Kubíková | 03 | AK Bílina | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Barbora KoťátkováBarbora Koťátková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
7 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
8 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Veronika HudekováVeronika Hudeková | 03 | ASK ELNA Počerady | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Bílina | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Wiktorie LesniakWiktorie Lesniak | 06 | Rakowice | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Eva TuháčkováEva Tuháčková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Jaroslava BrožováJaroslava Brožová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Tereza BánováTereza Bánová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Tereza BjelkováTereza Bjelková | 02 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Valentýna HákováValentýna Háková | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HorčičkováAdéla Horčičková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Klára HančováKlára Hančová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Vendula PavelkováVendula Pavelková | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Viktorie ŽiškováViktorie Žišková | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.84 | |||||||||||||||
6 | Elen HorskáElen Horská | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.86 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠromováSára Šromová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Eliška SilnáEliška Silná | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Vendula ExnarováVendula Exnarová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Kristýna NováKristýna Nová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 09.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 23.87 | |||||||||||||||
2 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 23.90 | |||||||||||||||
3 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 24.09 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 24.22 | |||||||||||||||
2 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 24.73 | |||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 25.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.41 | |||||||||||||||
2 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.63 | |||||||||||||||
3 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 25.19 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 24.92 | |||||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 25.18 | |||||||||||||||
3 | Jakub FaistauerJakub Faistauer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 25.71 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠaurVladimír Šaur | 02 | AK Bílina | 25.39 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 28.51 | |||||||||||||||
3 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 32.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 25.76 | |||||||||||||||
2 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 26.03 | |||||||||||||||
3 | Duc Anh NguyenDuc Anh Nguyen | 01 | TJ Desná, z.s. | 30.92 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 07 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 25.50 | |||||||||||||||
2 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 27.67 | |||||||||||||||
3 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.82 | |||||||||||||||
4 | Jakub MarveyJakub Marvey | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 30.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 25.87 | |||||||||||||||
2 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 26.58 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 26.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 26.89 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 27.26 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 27.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 28.07 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.38 | |||||||||||||||
3 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 30.58 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.37 | |||||||||||||||
2 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.01 | |||||||||||||||
3 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.22 | |||||||||||||||
4 | Tereza LendvaiováTereza Lendvaiová | 04 | PRA | 36.82 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.03 | |||||||||||||||
2 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 28.95 | |||||||||||||||
3 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 29.54 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 32.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 29.34 | |||||||||||||||
2 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 29.36 | |||||||||||||||
3 | Tereza KocourkováTereza Kocourková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 30.81 | |||||||||||||||
4 | Veronika HudekováVeronika Hudeková | 03 | ASK ELNA Počerady | 31.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RoztočilováDominika Roztočilová | 01 | AC Turnov, z. s. | 28.68 | |||||||||||||||
2 | Tereza LandováTereza Landová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 30.66 | |||||||||||||||
3 | Michaela ZimováMichaela Zimová | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 32.27 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 32.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 33.56 | |||||||||||||||
2 | Tereza BjelkováTereza Bjelková | 02 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 33.66 | |||||||||||||||
3 | Barbora ZoubkováBarbora Zoubková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 34.33 | |||||||||||||||
4 | Ema JonákováEma Jonáková | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 35.26 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ŠilhánováSimona Šilhánová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 31.01 | |||||||||||||||
2 | Anna AmbrožováAnna Ambrožová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 32.87 | |||||||||||||||
3 | Daniela FidrováDaniela Fidrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 33.80 | |||||||||||||||
4 | Tereza PapouškováTereza Papoušková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 35.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 28.83 | |||||||||||||||
2 | Erika ČápováErika Čápová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 30.18 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MádlováKristýna Mádlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 35.07 | |||||||||||||||
Marta WojewódkaMarta Wojewódka | 05 | Rakowice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 52.66 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 52.77 | |||||||||||||||
3 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 53.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná, z.s. | 53.10 | |||||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 53.75 | |||||||||||||||
3 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 53.99 | |||||||||||||||
4 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 57.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 54.15 | |||||||||||||||
2 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | SG Kladno | 54.48 | |||||||||||||||
3 | Mateusz ZajacMateusz Zajac | 08 | Rakowice | 78.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 64.06 | |||||||||||||||
2 | Dominik DoloszyńskiDominik Doloszyński | 04 | UKS Piast Bolków | 69.52 | |||||||||||||||
3 | Vladimír VacardaVladimír Vacarda | 59 | AC Slovan Liberec, z.s. | 77.18 | |||||||||||||||
4 | Petr JarabicaPetr Jarabica | 70 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 122.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 117.26 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 60.55 | |||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 60.74 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 60.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 60.65 | |||||||||||||||
2 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 62.02 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 63.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 60.66 | |||||||||||||||
2 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 61.33 | |||||||||||||||
3 | Julie VaňkováJulie Vaňková | 05 | TJ Jilemnice | 68.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 64.55 | |||||||||||||||
2 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 72.26 | |||||||||||||||
3 | Marta WojewódkaMarta Wojewódka | 05 | Rakowice | 86.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 79.15 | |||||||||||||||
2 | Anna AmbrožováAnna Ambrožová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 83.53 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 06 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 63.64 | |||||||||||||||
2 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 69.98 | |||||||||||||||
3 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 72.74 | |||||||||||||||
4 | Michaela ZimováMichaela Zimová | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 76.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 63.93 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠáfrováAnna Šáfrová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 66.63 | |||||||||||||||
3 | Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová | 05 | AC Turnov, z. s. | 75.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 73.24 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 76.43 | |||||||||||||||
3 | Daniela FidrováDaniela Fidrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 79.14 | |||||||||||||||
4 | Ema JonákováEma Jonáková | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 80.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ExnarováVendula Exnarová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 77.11 | |||||||||||||||
2 | Valentýna HákováValentýna Háková | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 78.11 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MádlováKristýna Mádlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 81.18 | |||||||||||||||
4 | Sára ŠromováSára Šromová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 82.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:15.62 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4:21.92 | |||||||||||||||
3 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 4:23.86 | |||||||||||||||
4 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4:29.86 | |||||||||||||||
5 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 4:30.49 | |||||||||||||||
6 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4:33.59 | |||||||||||||||
7 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4:33.62 | |||||||||||||||
8 | Dariusz JaroszDariusz Jarosz | 02 | UKS Piast Bolków | 4:36.27 | |||||||||||||||
9 | Michal PreislerMichal Preisler | 71 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4:53.53 | |||||||||||||||
10 | Tomáš KautzkýTomáš Kautzký | 76 | Sokol Kněžmost | 4:57.75 | |||||||||||||||
11 | Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5:00.21 | |||||||||||||||
12 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 5:00.91 | |||||||||||||||
13 | Pavel VáclavůPavel Václavů | 04 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5:09.01 | |||||||||||||||
14 | Vladimír VacardaVladimír Vacarda | 59 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5:25.47 | |||||||||||||||
15 | Miroslav HanelMiroslav Hanel | 57 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5:51.26 | |||||||||||||||
Jakub MarveyJakub Marvey | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5:10.74 | |||||||||||||||
2 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | ASK Slavia Praha | 5:17.32 | |||||||||||||||
3 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5:20.75 | |||||||||||||||
4 | Nicole ČadkováNicole Čadková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 5:21.62 | |||||||||||||||
5 | Karolína KautzkáKarolína Kautzká | 03 | AC Turnov, z. s. | 5:32.65 | |||||||||||||||
6 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 5:32.98 | |||||||||||||||
7 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Bílina | 5:49.91 | |||||||||||||||
8 | Agnieszka WoyewodkaAgnieszka Woyewodka | 05 | Rakowice | 5:56.24 | |||||||||||||||
9 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5:58.03 | |||||||||||||||
10 | Martyna ProskaMartyna Proska | 02 | Rakowice | 6:13.08 | |||||||||||||||
11 | Antonie Kněbortová ŠvermováAntonie Kněbortová Švermová | 04 | AC Turnov, z. s. | 6:16.05 | |||||||||||||||
12 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6:52.78 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 08.74 | |||||||||||||||
2 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Veteráni (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel SzeweraPawel Szewera | 73 | Poland | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Josef HorákJosef Horák | 99 | SK Nové Město nad Metují | 09.42 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Aleš HartigAleš Hartig | 00 | SK Nové Město nad Metují | 10.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 08.63 | |||||||||||||||
2 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 09.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
3 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 09.86 | |||||||||||||||
4 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.93 | |||||||||||||||
5 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 10.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.90 | |||||||||||||||
2 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 11.14 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11.09 | |||||||||||||||
2 | Julie VaňkováJulie Vaňková | 05 | TJ Jilemnice | 12.06 | |||||||||||||||
3 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 12.10 | |||||||||||||||
4 | Jana PechatáJana Pechatá | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.62 | |||||||||||||||
4 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 09.84 | |||||||||||||||
5 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 10.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09.97 | |||||||||||||||
2 | Nela MazůrkováNela Mazůrková | 04 | AC Česká Lípa | 10.19 | |||||||||||||||
3 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 10.48 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠiklováTereza Šiklová | 04 | AK Bílina | 10.79 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KubíkováKateřina Kubíková | 03 | AK Bílina | 13.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 09.26 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 02 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 09.20 | |||||||||||||||
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Sára PoprováSára Poprová | 02 | TJ Desná, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 09.61 | |||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 10.04 | |||||||||||||||
3 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.61 | |||||||||||||||
4 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 10.84 | |||||||||||||||
5 | Erika ČápováErika Čápová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 10.97 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 4.00 | |||||||||||||||||
1 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.00 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 3.40 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2.70 | ||||||||||||||||
4 |
Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 2.40 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 2.10 | ||||||||||||||||
6 |
Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2.00 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch SegešVojtěch Segeš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.90 | ||||||||||||||||
Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.70 | |||||||||||||||||
8 |
Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1.70 | ||||||||||||||||
9 |
Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 3.10 | ||||||||||||||||
1= |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.10 | ||||||||||||||||
3= |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
3= |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
5 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 2.70 | ||||||||||||||||
6= |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2.50 | ||||||||||||||||
6= |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia Praha |
95 | 2.50 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK Bílina |
04 | 2.30 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 2.20 | ||||||||||||||||
10= |
Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.70 | ||||||||||||||||
10= |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.70 | ||||||||||||||||
12 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6.59 | 6.59 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6.49 | 6.49 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 6.36 | 6.36 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6.26 | 6.26 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 6.10 | 6.10 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5.98 | 5.98 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5.91 | 5.91 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.82 | 5.82 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 5.75 | 5.75 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 5.59 | 5.59 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 5.58 | 5.58 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 5.50 | 5.50 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 5.33 | 5.33 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5.09 | 5.09 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Kryštof GoreKryštof Gore
AC Turnov, z. s. |
04 | 4.82 | 4.82 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.60 | 4.60 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4.32 | 4.32 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Matěj KoravskýMatěj Koravský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.30 | 4.30 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4.19 | 4.19 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.16 | 4.16 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 4.07 | 4.07 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Mateusz ZajacMateusz Zajac
Rakowice |
08 | 3.60 | 3.60 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Peter TegzaPeter Tegza
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 3.38 | 3.38 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 3.27 | 3.27 | 0.0 | ||||||||||||||
Josef ČmelíkJosef Čmelík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | DNS | 0.00 | 0.0 | |||||||||||||||
Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta Praha |
97 | NM | 0.00 | 0.0 | |||||||||||||||
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | NM | 0.00 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 5.74 | 5.74 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.67 | 5.67 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.31 | 5.31 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.25 | 5.25 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 5.17 | 5.17 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.08 | 5.08 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 5.05 | 5.05 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 5.01 | 5.01 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.94 | 4.94 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 4.91 | 4.91 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 4.83 | 4.83 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Wiktoria KozdrowskaWiktoria Kozdrowska
Rakowice |
03 | 4.72 | 4.72 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4.71 | 4.71 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4.69 | 4.69 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.63 | 4.63 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4.42 | 4.42 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 4.41 | 4.41 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká Lípa |
04 | 4.40 | 4.40 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.39 | 4.39 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.39 | 4.39 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.36 | 4.36 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.36 | 4.36 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak Vrc... |
05 | 4.30 | 4.30 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.29 | 4.29 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 4.29 | 4.29 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 4.21 | 4.21 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká Lípa |
04 | 4.12 | 4.12 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká Lípa |
03 | 4.10 | 4.10 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4.03 | 4.03 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Viktorie ŽiškováViktorie Žišková
Atletický oddíl Spartak Vrc... |
03 | 4.01 | 4.01 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4.00 | 4.00 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Trache ClaudiaTrache Claudia
USV TU Dresden |
77 | 3.99 | 3.99 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak Vrc... |
05 | 3.98 | 3.98 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Elen HorskáElen Horská
Atletický oddíl Spartak Vrc... |
06 | 3.90 | 3.90 | 0.0 | ||||||||||||||
35 |
Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3.76 | 3.76 | 0.0 | ||||||||||||||
36 |
Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak Vrc... |
06 | 3.74 | 3.74 | 0.0 | ||||||||||||||
37 |
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 3.73 | 3.73 | 0.0 | ||||||||||||||
38 |
Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad Metují |
03 | 3.70 | 3.70 | 0.0 | ||||||||||||||
39 |
Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 3.65 | 3.65 | 0.0 | ||||||||||||||
40 |
Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3.59 | 3.59 | 0.0 | ||||||||||||||
41 |
Tereza BánováTereza Bánová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 3.54 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
42 |
Wiktorie LesniakWiktorie Lesniak
Rakowice |
06 | 3.53 | 3.53 | 0.0 | ||||||||||||||
43 |
Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3.49 | 3.49 | 0.0 | ||||||||||||||
44 |
Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3.18 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 09.06 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 10.64 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 13.36 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
13.10 | 0.0 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 12.01 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s. |
01 | 11.15 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 11.03 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 10.27 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 09.98 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 09.43 | 0.0 | |||||||||||||||
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s. |
03 | 13.02 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11.96 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 10.95 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 09.70 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 09.34 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká Lípa |
04 | 08.70 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Kamila CzajkaKamila Czajka
Rakowice |
04 | 07.75 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 11.56 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 11.16 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Veteráni (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ Jičín |
46 | 08.76 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 11.11 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 09.90 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 09.37 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 09.30 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 09.03 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 13.09 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 12.81 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 12.74 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Adrian LiszkaAdrian Liszka
Rakowice |
02 | 08.61 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s. |
56 | 13.15 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 15.13 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 13.90 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 13.02 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Vladimír PolášekVladimír Polášek
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 11.35 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 6kg - Veteráni (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 11.60 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (st, 14.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s. |
95 | 16.27 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 13.65 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 10.74 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Pawel SzeweraPawel Szewera
Poland |
73 | 10.04 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 09.88 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 08.51 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Petr JarabicaPetr Jarabica
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
70 | 02.40 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |