Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Borová, Anna 05 TJ VS Tábor, z. s. 2473,00
2 Manuel, Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s. 2287,00
3 Bahenská, Lucie 05 T. J. Sokol České Budějovice 2201,00
4 Šteierová, Nela 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2193,00
5 Kollarová, Lenka 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2079,00
6 Fidlerová, Lenka 05 Atletika Prachatice 2007,00
7 Turková, Melanie 05 TJ VS Tábor, z. s. 2002,00
8 Kűmmelová, Agáta 05 TJ VS Tábor, z. s. 2000,00
9 Chválová, Adéla 06 Atletika Písek, z.s. 1943,00
10 Kurzová, Bára 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 1920,00
11 Poslušný, Pavel 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 1905,00
12 Kubánková, Barbora 06 T. J. Sokol České Budějovice 1850,00
13 Tomášková, Kateřina 05 T. J. Sokol České Budějovice 1817,00
14 Kratochvílová, Sarah 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 1812,00
15 Konfrštová, Klára 06 Atletika Písek, z.s. 1808,00
16 Fišerová, Aneta 06 TJ VS Tábor, z. s. 1789,00
17 Kofroňová, Tereza 05 TJ VS Tábor, z. s. 1739,00
18 Petrů, Thea 06 TJ VS Tábor, z. s. 1720,00
19 Radová, Nina 07 T. J. Sokol České Budějovice 1714,00
20 Flosmanová, Kristýna 06 T. J. Sokol České Budějovice 1668,00
21 Vacek, Lukáš 05 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1655,00
22 Nováková, Denisa 05 TJ VS Tábor, z. s. 1630,00
23 Lemberka, Ondřej 05 TJ VS Tábor, z. s. 1629,00
24 Hlaváčová, Kateřina 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1611,00
25 Voldřichová, Sofia 07 T. J. Sokol České Budějovice 1604,00
26 Mičková, Karolína 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 1589,00
27 Hlaváč, Jan 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1547,00
28 Stolinová, Eliška 06 TJ VS Tábor, z. s. 1512,00
29 Kuna, Marek 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1495,00
30 Kostrounová, Vanesa 06 T. J. Sokol České Budějovice 1494,00
31 Strusková, Adéla 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1483,00
32 Rada, Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice 1428,00
33 Marušová, Linda 06 TJ VS Tábor, z. s. 1426,00
34 Holubová, Adéla 07 T. J. Sokol České Budějovice 1418,00
35 Peniašteková, Kateřina 07 TJ VS Tábor, z. s. 1405,00
36 Kořenářová, Jasmína 06 T. J. Sokol České Budějovice 1358,00
37 Šebestová, Nela 07 Atletika Prachatice 1357,00
38 Albrechtová, Ema 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1344,00
39 Borůvková, Sofie 08 T. J. Sokol České Budějovice 1332,00
40 Nováček, Jakub 05 T. J. Sokol České Budějovice 1328,00
41 Čuřín, Jakub 05 Atletika Písek, z.s. 1297,00
42 Toušková, Nina 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1279,00
43 Nový, Ondřej 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1265,00
44 Kratochvílová, Markéta 05 T. J. Sokol České Budějovice 1265,00
45 Švíková, Lucie 06 Atletika Prachatice 1257,00
46 Chmátalová, Lucie 07 TJ VS Tábor, z. s. 1255,00
47 Kutová, Veronika 07 TJ VS Tábor, z. s. 1211,00
48 Borůvková, Julie 06 T. J. Sokol České Budějovice 1198,00
49 Brcko, Teodor 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1158,00
50 Slavíková, Natálie 05 TJ VS Tábor, z. s. 1146,00
51 Čoka, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1142,00
52 Slivková, Eliška 07 TJ Sokol Milevsko 1139,00
53 Rypáčková, Andrea 07 TJ VS Tábor, z. s. 1136,00
54 Kortan, Filip 07 Atletika Písek, z.s. 1125,00
55 Štika, Vojtěch 05 T. J. Sokol České Budějovice 1110,00
56 Šívr, Matěj 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 1100,00
57 Doležálek, Viktor 05 TJ VS Tábor, z. s. 1094,00
58 Kroupa, Ondřej 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1093,00
59 Novotná, Kristýna 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 1088,00
60 Běhounová, Michaela 07 TJ VS Tábor, z. s. 1085,00
61 Stříbrný, Vojtěch 07 T. J. Sokol České Budějovice 1065,00
62 Tylová, Veronika 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1063,00
63 Mikulanda, Jan 05 TJ VS Tábor, z. s. 1049,00
64 Kvasnička, Adam 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1030,00
65 Žáková, Žaneta 06 T. J. Sokol České Budějovice 1018,00
66 Kačerová, Barbora 06 SKOK J. Hradec, z.s. 1010,00
67 Forstová, Dita 07 T. J. Sokol České Budějovice 1009,00
68 Kubačková, Kateřina 07 Atletika Prachatice 1008,00
69 Pivec, Rostislav 08 SKOK J. Hradec, z.s. 996,00
70 Petr, Mikuláš 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 982,00
71 Škrletová, Dominika 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 978,00
72 Dušek, Martin 07 TJ VS Tábor, z. s. 977,00
73 Buchlovská, Markéta 06 Atletika Prachatice 975,00
74 Kratochvíl, Filip 06 TJ VS Tábor, z. s. 974,00
75 Králová, Daniela 07 T. J. Sokol České Budějovice 968,00
76 Vaňková, Markéta 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 963,00
77 Reitinger, Adam 05 TJ VS Tábor, z. s. 958,00
78 Čápová, Tereza 07 TJ VS Tábor, z. s. 942,00
79 Nečasová, Valerie 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 916,00
80 Čoka, Tomáš 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 916,00
81 Malinský, Lukáš 07 T. J. Sokol České Budějovice 904,00
82 Adámková, Zuzana 08 T. J. Sokol České Budějovice 897,00
83 Chramostová, Ema 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 876,00
84 Čáp, Štěpán 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 848,00
85 Šišková, Anna Marie 07 TJ VS Tábor, z. s. 845,00
86 Lemberka, Jan 08 TJ VS Tábor, z. s. 842,00
87 Trnková, Tina 07 T. J. Sokol České Budějovice 841,00
88 Fíziková, Silvie Julie 07 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 832,00
89 Plánek, Kryštof 07 Atletika Prachatice 829,00
90 Letocha, Ondřej 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 824,00
91 Steinke, René 07 TJ VS Tábor, z. s. 823,00
92 Kršek, Jakub 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 810,00
93 Novotný, František 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 798,00
94 Konfršt, Ondřej 09 Atletika Písek, z.s. 784,00
95 Holý, Filip 05 Atletika Písek, z.s. 783,00
96 Novotný, Matěj 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 777,00
97 Hembera, Karel 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 775,00
98 Kočvara, Matyáš 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 771,00
99 Dušák, Matěj 08 TJ VS Tábor, z. s. 764,00
100 Čermák, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 755,00
101 Jedlinská, Ella 08 SKOK J. Hradec, z.s. 752,00
102 Krejčí, David 06 T. J. Sokol České Budějovice 736,00
103 Fučíková, Magdaléna 07 Atletika Prachatice 722,00
104 Šedivá, Adéla 07 T. J. Sokol České Budějovice 722,00
105 Komárek, Filip 08 T. J. Sokol České Budějovice 713,00
106 Koreš, Jakub 07 TJ VS Tábor, z. s. 711,00
107 Jinochová, Nikola 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 703,00
108 Mašek, Rostislav 07 T. J. Sokol České Budějovice 697,00
109 Maleninský, Ondřej 08 TJ VS Tábor, z. s. 695,00
110 Maloň, Vojtěch 06 T. J. Sokol České Budějovice 690,00
111 Větrovská, Alena 06 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 678,00
112 Havel, Matyáš 08 Atletika Prachatice 662,00
113 Šilhan, Jakub 06 TJ VS Tábor, z. s. 661,00
114 Mácová, Markéta 07 TJ VS Tábor, z. s. 635,00
115 Kalab, David 08 TJ VS Tábor, z. s. 630,00
116 Stejskal, Petr 07 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 627,00
117 Šíma, Matěj 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 613,00
118 Zelenková, Amálie 07 TJ VS Tábor, z. s. 586,00
119 Fohl, Štěpán 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 577,00
120 Fučík, Matěj 07 Atletika Prachatice 575,00
121 Sekot, Miroslav 05 Hvězda Pardubice z.s. 544,00
122 Sobotka, Jan 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 476,00
123 Petr, Vojtěch 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s. 453,00
124 Hrnečková, Aneta 07 SKOK J. Hradec, z.s. 405,00
125 Nová, Veronika 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 388,00
126 Kurz, Matěj 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 370,00
127 Voráčková, Natálie 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 0,00