výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.92 06,2407,8507,9207,920.00.00.0 394.00
2 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 07.39 07,3406,8007,3907,390.00.00.0 360.00
3 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.19 07,1906,9006,8407,190.00.00.0 347.00
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.88 06,1906,6106,8806,880.00.00.0 327.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 06.86 06,76x06,8606,860.00.00.0 326.00
6 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.86 x06,8606,5906,860.00.00.0 326.00
7 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.78 06,2506,1006,7806,780.00.00.0 321.00
8 Julie BorůvkováJulie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.61 x06,3706,6106,610.00.00.0 310.00
9 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.58 06,5806,4606,3206,580.00.00.0 308.00
10 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.58 06,0606,58x06,580.00.00.0 308.00
11 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.54 05,9006,5406,3806,540.00.00.0 306.00
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.50 05,3806,2806,5006,500.00.00.0 303.00
13 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 06.49 06,49xx06,490.00.00.0 302.00
14 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.44 05,4306,4406,4406,440.00.00.0 299.00
15 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.41 06,4106,3606,0706,410.00.00.0 297.00
16 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.39 04,7905,1806,3906,390.00.00.0 296.00
17 Tereza KofroňováTereza Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.13 06,1305,8805,7706,130.00.00.0 280.00
18 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.10 05,7606,1005,5906,100.00.00.0 278.00
19 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 06.07 05,8606,0706,0406,070.00.00.0 276.00
20 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 06.03 x06,0305,4906,030.00.00.0 273.00
21 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.03 06,0304,7705,2906,030.00.00.0 273.00
22 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 05.97 05,5004,5705,9705,970.00.00.0 269.00
23 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.83 05,6405,6005,8305,830.00.00.0 261.00
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.80 05,1505,4305,8005,800.00.00.0 259.00
25 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.79 04,7905,7905,3405,790.00.00.0 258.00
26 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.75 05,1905,7505,5505,750.00.00.0 255.00
27 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 05.71 xx05,7105,710.00.00.0 253.00
28 Alena VětrovskáAlena Větrovská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.69 05,6205,6905,4205,690.00.00.0 252.00
29 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 05.52 x05,3005,5205,520.00.00.0 241.00
30 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.27 x05,27x05,270.00.00.0 225.00
31 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.14 05,1404,5905,0905,140.00.00.0 217.00
32 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.93 04,9304,8904,8404,930.00.00.0 204.00
33 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 04.89 x04,8904,7904,890.00.00.0 201.00
Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 34 závodníků