Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10.90 10,8810,9010,6710,900.00.00.0 540.00
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 09.08 09,0808,6108,5309,080.00.00.0 431.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.56 08,2708,5608,2208,560.00.00.0 400.00
4 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 08.03 07,4907,6208,0308,030.00.00.0 368.00
5 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.75 x07,7507,5207,750.00.00.0 352.00
6 Jakub NováčekJakub Nováček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.72 07,7207,4007,5407,720.00.00.0 350.00
7 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 07.31 07,0006,4807,3107,310.00.00.0 326.00
8 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.22 07,2206,4406,2507,220.00.00.0 320.00
9 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.30 05,7605,8406,3006,300.00.00.0 266.00
10 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.12 06,0304,8406,1206,120.00.00.0 256.00
11 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.09 x04,0406,0906,090.00.00.0 254.00
12 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.08 05,7805,9506,0806,080.00.00.0 253.00
13 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 05.96 05,7105,9605,6905,960.00.00.0 246.00
14 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.57 x05,5705,5705,570.00.00.0 224.00
15 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 05.52 05,5005,5205,3705,520.00.00.0 221.00
16 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.51 05,5105,2505,3705,510.00.00.0 220.00
17 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.50 03,8605,5005,1105,500.00.00.0 220.00
18 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 05.46 04,5304,9605,4605,460.00.00.0 218.00
19 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 05.42 05,42x05,3205,420.00.00.0 215.00
20 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.34 05,34x05,1305,340.00.00.0 211.00
21 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.30 05,3005,2604,8905,300.00.00.0 208.00
22 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.28 05,2804,7204,9005,280.00.00.0 207.00
23 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.07 04,7804,3805,0705,070.00.00.0 195.00
24 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 04.98 04,09x04,9804,980.00.00.0 190.00
25 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.33 xx04,3304,330.00.00.0 153.00
26 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 03.89 x03,89x03,890.00.00.0 128.00
Celkem 26 závodníků