výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.48 428.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.55 411.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.69 376.00
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.76 359.00
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.06 291.00
6 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.19 264.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.20 261.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.34 233.00
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.48 207.00
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.59 187.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.91 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.06 291.00
2 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.26 249.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.38 226.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.38 226.00
5 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.88 138.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.93 320.00
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.07 289.00
3 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.56 192.00
4 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.69 169.00
5 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.97 125.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.28 245.00
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.63 180.00
3 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.70 168.00
4 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.91 134.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.92 21.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.67 654.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.69 648.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.84 608.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.85 605.00
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04 556.00
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.07 548.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.06 551.00
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.13 533.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.34 482.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.38 472.00
5 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.45 456.00
6 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.66 656.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.17 523.00
3 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.37 475.00
4 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.39 470.00
5 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.91 355.00
6 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.28 281.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.87 600.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94 582.00
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.95 579.00
4 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.00 566.00
5 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.83 371.00
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.42 256.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.23 509.00
2 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.52 440.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.57 428.00
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.83 371.00
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.85 367.00
MS Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.39 470.00
2 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.48 449.00
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.23 291.00
4 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.25 287.00
5 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.26 125.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.18 266.00
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.80 151.00
3 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.98 123.00
4 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.40 68.00
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.40 68.00
6 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.64 44.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.25 251.00
2 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62 181.00
3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.73 163.00
4 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.74 161.00
5 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.00 120.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.49 205.00
2 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.87 140.00
3 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.93 131.00
4 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.56 51.00
5 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.61 46.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.13 276.00
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.71 166.00
3 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.34 75.00
4 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.84 27.00
Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ
Poznámky:
Havel Matyáš - DQ - pravidlo 200/8c
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.56 192.00
2 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.62 181.00
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.66 174.00
4 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.08 109.00
5 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.31 79.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.86 336.00
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.39 224.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.83 146.00
4 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.97 125.00
5 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 10.59 48.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.62 417.00
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.78 382.00
3 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.22 293.00
4 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.24 289.00
5 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.57 229.00
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 11.17 137.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.19 518.00
2 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.97 342.00
3 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 09.98 340.00
4 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.52 238.00
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.89 178.00
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.00 566.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.19 518.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.78 382.00
4 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.15 306.00
5 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.24 289.00
6 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.29 280.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.65 411.00
2 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.23 291.00
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.23 291.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.26 285.00
5 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.86 182.00
6 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.43 104.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.26 501.00
2 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.48 449.00
3 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.54 435.00
4 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.61 419.00
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.09 318.00
6 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.45 250.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.62 417.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.68 404.00
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.69 402.00
4 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.90 357.00
5 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.91 174.00
6 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.02 158.00
Celkem 6 závodníků