výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 12.20 203.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.28 193.00
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.46 173.00
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.28 30.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.86 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.80 252.00
2 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.59 159.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.92 126.00
4 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.94 124.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.03 116.00
6 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.86 8.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 10.97 373.00
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.56 285.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.35 185.00
4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 12.64 154.00
5 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 14.67 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.39 470.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.64 427.00
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.44 302.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.89 51.00
5 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 14.04 42.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.38 310.00
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.93 236.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 12.35 185.00
4 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.34 90.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.24 31.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.74 580.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.93 548.00
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.01 382.00
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.04 378.00
5 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.53 312.00
6 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.94 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.43 468.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 12.02 381.00
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.06 375.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.74 286.00
5 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.10 243.00
6 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.25 226.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.48 460.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.18 359.00
3 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 12.47 320.00
4 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.51 315.00
5 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.56 309.00
6 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.94 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.53 616.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.66 433.00
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.17 360.00
4 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.45 323.00
5 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.61 188.00
6 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.71 178.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.08 373.00
2 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.64 298.00
3 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 12.67 295.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.01 254.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.09 142.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.74 421.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.93 394.00
3 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.34 337.00
4 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.52 106.00
5 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 14.61 99.00
Celkem 5 závodníků