výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (17. 2. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.73 4.73 0.0
2 Jan RichtrJan Richtr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4.46 4.46 0.0
3 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.34 4.34 0.0
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.29 4.29 0.0
5 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.19 4.19 0.0
6 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 3.96 3.96 0.0
7 Radim KyselaRadim Kysela
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.94 3.94 0.0
8 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.94 3.94 0.0
9 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.89 3.89 0.0
10 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.84 3.84 0.0
11 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.77 3.77 0.0
12 Tomáš VorelTomáš Vorel
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.72 3.72 0.0
13 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.71 3.71 0.0
14 Vilém ŠrýtrVilém Šrýtr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.61 3.61 0.0
15 Peter TegzaPeter Tegza
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.53 3.53 0.0
16 František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.51 3.51 0.0
17 Dominik MarešDominik Mareš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3.49 3.49 0.0
18 Tomáš KocourTomáš Kocour
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.44 3.44 0.0
19 Martin VacekMartin Vacek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.32 3.32 0.0
20 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 3.21 3.21 0.0
21 Patrik SvětlíkPatrik Světlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.19 3.19 0.0
Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 NM 0.00 0.0
Celkem 22 závodníků
Finále 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.73 4.73 0.0
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.34 4.34 0.0
3 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4.29 4.29 0.0
4 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.08 4.08 0.0
5 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4.06 4.06 0.0
6 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4.03 4.03 0.0
7 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4.03 4.03 0.0
8 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.92 3.92 0.0
9 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.75 3.75 0.0
10 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.60 3.60 0.0
11 Filip SenešiFilip Seneši
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.58 3.58 0.0
12 Jan DrbolaJan Drbola
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.56 3.56 0.0
13 Ondřej HnídekOndřej Hnídek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 3.48 3.48 0.0
14 Jan HavelJan Havel
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.46 3.46 0.0
15 Jan BečvaříkJan Bečvařík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.43 3.43 0.0
16 Štěpán HoldaŠtěpán Holda
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.43 3.43 0.0
17 Martin DivišMartin Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.27 3.27 0.0
18 Matěj HnídekMatěj Hnídek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.26 3.26 0.0
19 Jakub DolanskýJakub Dolanský
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.22 3.22 0.0
David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 DNS 0.00 0.0
Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 NM 0.00 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4.67 4.67 0.0
2 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.61 4.61 0.0
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.60 4.60 0.0
4 Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.56 4.56 0.0
5 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.50 4.50 0.0
6 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.46 4.46 0.0
7 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.34 4.34 0.0
8 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.26 4.26 0.0
9 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.24 4.24 0.0
10 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.21 4.21 0.0
11 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.20 4.20 0.0
12 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.14 4.14 0.0
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.09 4.09 0.0
14 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 3.92 3.92 0.0
15 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.91 3.91 0.0
16 Sabina ScholzováSabina Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.87 3.87 0.0
17 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.86 3.86 0.0
18 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.77 3.77 0.0
19 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.66 3.66 0.0
20 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.49 3.49 0.0
21 Viola MelgrováViola Melgrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3.42 3.42 0.0
22 Nela PodzimkováNela Podzimková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.36 3.36 0.0
23 Tereza KirschnerTereza Kirschner
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.33 3.33 0.0
24 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.29 3.29 0.0
25 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.14 3.14 0.0
26 Anna ŠmídováAnna Šmídová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.04 3.04 0.0
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 DNS 0.00 0.0
Radka ŽidováRadka Židová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 NM 0.00 0.0
Klára SchichováKlára Schichová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 NM 0.00 0.0
Aneta SedlickáAneta Sedlická
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 NM 0.00 0.0
Celkem 30 závodníků
Finále 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.15 4.15 0.0
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 3.94 3.94 0.0
3 Natálie KoškováNatálie Košková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
3.94 3.94 0.0
4 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.90 3.90 0.0
5 Barbora MaškováBarbora Mašková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3.83 3.83 0.0
6 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.74 3.74 0.0
7 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.72 3.72 0.0
8 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.68 3.68 0.0
9 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.67 3.67 0.0
10 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.67 3.67 0.0
11 Anna RejhováAnna Rejhová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3.62 3.62 0.0
12 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.58 3.58 0.0
13 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.51 3.51 0.0
14 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.47 3.47 0.0
15 Magdalena LiskováMagdalena Lisková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.46 3.46 0.0
16 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.39 3.39 0.0
17 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.31 3.31 0.0
18 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.16 3.16 0.0
19 Nikola KrálováNikola Králová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.12 3.12 0.0
Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 DNS 0.00 0.0
Barbora MatuškováBarbora Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 NM 0.00 0.0
Tereza ChristovováTereza Christovová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 NM 0.00 0.0
Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 NM 0.00 0.0
Natálie ProcházkováNatálie Procházková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 NM 0.00 0.0
Klára JandováKlára Jandová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 NM 0.00 0.0
Kristýna BeldováKristýna Beldová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 NM 0.00 0.0
Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 NM 0.00 0.0
Reneé PaulováReneé Paulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 NM 0.00 0.0
Celkem 28 závodníků