Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.02
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:37.33
3 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:37.45
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:38.22
5 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:39.43
6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:39.46
7 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:39.72
8 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:41.97
9 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:18.35
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:37.63
2 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:41.15
3 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:47.30
4 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:48.93
5 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:49.53
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:51.10
7 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:55.26
Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:41.96
2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:43.99
3 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:47.99
4 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:52.82
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:53.90
6 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:56.36
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 3:02.46
8 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:05.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:35.18
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:41.66
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:44.42
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:47.08
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:48.85
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:52.17
7 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:52.39
8 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:52.73
9 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:59.26
10 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:27.06
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 2:50.11
2 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:53.24
3 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10 2:53.49
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 2:53.52
5 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:56.63
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:57.44
7 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:59.32
8 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:59.96
9 Teréza TomaňováTeréza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:01.76
10 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:10.91
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 2:50.28
2 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:56.74
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:58.09
4 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:02.30
5 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:02.41
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:03.41
7 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:13.15
8 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:19.22
9 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:29.62
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:49.19
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:53.58
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:57.03
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:04.18
5 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:06.47
6 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:08.44
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:34.80
8 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:37.34
Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků