Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2018)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.42 5.42 0.0
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.72 4.72 0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.55 4.55 0.0
4 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.49 4.49 0.0
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.42 4.42 0.0
6 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 4.42 0.0
7 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.34 4.34 0.0
8 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.32 4.32 0.0
9 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.28 4.28 0.0
10 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.25 4.25 0.0
11 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.25 4.25 0.0
12 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.12 4.12 0.0
13= Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.09 4.09 0.0
13= Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.09 4.09 0.0
15 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.03 4.03 0.0
16 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.03 4.03 0.0
17 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.03 4.03 0.0
18 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.01 4.01 0.0
19 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.98 3.98 0.0
20 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.97 3.97 0.0
21 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.96 3.96 0.0
22 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.94 3.94 0.0
23 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.92 3.92 0.0
24 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 3.91 0.0
25 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.90 3.90 0.0
26 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.89 3.89 0.0
27 David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.89 3.89 0.0
28 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.89 3.89 0.0
29 Matěj HavránekMatěj Havránek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.87 3.87 0.0
30 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.86 3.86 0.0
31 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.82 3.82 0.0
32 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.79 3.79 0.0
33 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.78 3.78 0.0
34 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.74 3.74 0.0
35 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.72 3.72 0.0
36 Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.66 3.66 0.0
37 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.64 3.64 0.0
38 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.63 3.63 0.0
39 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.63 3.63 0.0
40 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.61 3.61 0.0
41 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.50 3.50 0.0
42 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.48 3.48 0.0
43 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.45 3.45 0.0
Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 DNS 0.00 0.0
Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM 0.00 0.0
Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 NM 0.00 0.0
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 NM 0.00 0.0
Celkem 47 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.56 4.56 0.0
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 4.44 4.44 0.0
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.37 4.37 0.0
4 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.37 4.37 0.0
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.34 4.34 0.0
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.34 4.34 0.0
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.32 4.32 0.0
8 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.23 4.23 0.0
9 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.23 4.23 0.0
10 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.21 4.21 0.0
11 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.21 4.21 0.0
12 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.14 4.14 0.0
13 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.14 4.14 0.0
14 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.12 4.12 0.0
15 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.12 4.12 0.0
16 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.10 4.10 0.0
17 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.09 4.09 0.0
18 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.00 4.00 0.0
19 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3.96 3.96 0.0
20 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.93 3.93 0.0
21 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.92 3.92 0.0
22 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.92 3.92 0.0
23 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.91 3.91 0.0
24 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 3.91 0.0
25 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.89 3.89 0.0
26 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.86 3.86 0.0
27 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.85 3.85 0.0
28 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.84 3.84 0.0
29 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.82 3.82 0.0
30 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.78 3.78 0.0
31 Romana ŠandováRomana Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.72 3.72 0.0
32 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.69 3.69 0.0
33 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.67 3.67 0.0
34 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.65 3.65 0.0
35 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.60 3.60 0.0
36 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.60 3.60 0.0
37 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.58 3.58 0.0
38 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.57 3.57 0.0
39 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.54 3.54 0.0
40 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 3.42 3.42 0.0
41 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.42 3.42 0.0
42 Renáta ŠandováRenáta Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.36 3.36 0.0
43 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.30 3.30 0.0
Jana KerhartováJana Kerhartová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 DNS 0.00 0.0
Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 DNS 0.00 0.0
Emma PohlováEmma Pohlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 NM 0.00 0.0
Celkem 46 závodníků