Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.95
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.58
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.59
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.98
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.49
6 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.89
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.71
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.88
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.19
5 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.30
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.37
2 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.67
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.79
4 Matěj HavránekMatěj Havránek 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.02
5 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.33
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.68
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.18
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.28
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.82
4 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.02
5 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.19
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.62
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.65
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.09
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.62
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.93
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.01
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.61
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.45
5 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.93
Jana KerhartováJana Kerhartová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.37
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.68
3 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 14.11
4 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.29
Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.41
2 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.84
3 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.52
4 Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.79
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.92
6 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.54
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.63
2 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.86
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.94
4 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.03
5 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.22
6 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 16.09
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.27
2 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.29
3 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.42
4 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.87
5 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.35
Celkem 5 závodníků