Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Stromovka (21. 2. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 4.48
2 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.24
3 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.21
4 Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.16
5 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.13
6 Radim VotavaRadim Votava
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 4.00
7 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.96
8 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 3.82
9 Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3.78
10 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.76
11 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.74
12 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.68
13 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.62
Adam SehnalAdam Sehnal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.30
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.29
3 Antonie KolínováAntonie Kolínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.22
4 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.21
5 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.19
6 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.14
7 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.09
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.05
9 Tereza BurešováTereza Burešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.97
10 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.91
11 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.87
12 Františka ČernáFrantiška Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.76
13 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3.74
14 Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.74
15 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.69
16 Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.67
17 Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.62
18 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.55
19 Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.38
Celkem 19 závodníků