Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Stromovka (21. 2. 2018)

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Studničný, Auředník, Zemánková, Táborská Studničný, Auředník, Zemánková, Táborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:53.74
2 Vandírek, Procházka, Hrögerová, Kalendová Vandírek, Procházka, Hrögerová, Kalendová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.04
3 Liška, Hrubý, Šimková, Křížová Liška, Hrubý, Šimková, Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:57.18
4 Zlesák, Kroutil, Haasová, Kněžková Zlesák, Kroutil, Haasová, Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:59.11
5 Beneš, Hollmann, Jelínková, Götzová Beneš, Hollmann, Jelínková, Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.22
Borovička, Starý, Ledvinková, Noasová Borovička, Starý, Ledvinková, Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 173.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bělohlávek, Labuť, Doležalová, Šimková Bělohlávek, Labuť, Doležalová, Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:58.27
2 Černoch, Kopřiva, Kramešová, Tomanová Černoch, Kopřiva, Kramešová, Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.84
3 Děcký, Janoušek, Marušinocvá, Novotná Děcký, Janoušek, Marušinocvá, Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2:01.64
4 Beseda, Salač, Vatěrová, Charousková Beseda, Salač, Vatěrová, Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.23
5 Burián, Schmidt, Pokorná, Izáková Burián, Schmidt, Pokorná, Izáková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.16
6 Basch, Urban, Vodenková, Dvořáková Basch, Urban, Vodenková, Dvořáková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:08.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brejcha, Plachý, Němečková, Václavíková Brejcha, Plachý, Němečková, Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.55
2 Hanzal, Lupač, Nováková, Hájková Hanzal, Lupač, Nováková, Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:58.60
3 Haman, Kunický, Holková, Dolníčková Haman, Kunický, Holková, Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:01.20
4 Solský, Pavinger, Moravcová, Trávníčková Solský, Pavinger, Moravcová, Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:07.01
5 Vaccino, Fritz, Kolínová, Poláková Vaccino, Fritz, Kolínová, Poláková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:10.50
Horák, Dlabač, Dolistová, Kaucká Horák, Dlabač, Dolistová, Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Danel, Turek, Jarošová, Švábíková Danel, Turek, Jarošová, Švábíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.57
2 Pořízek, Rajchart, Duřichová, Nousková Pořízek, Rajchart, Duřichová, Nousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:03.10
3 Šulc, Haranta, Ottová, Brendlová Šulc, Haranta, Ottová, Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:07.64
4 Vachtl, Hořejší, Kollárová, Hiltscherová Vachtl, Hořejší, Kollárová, Hiltscherová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:07.95
5 Marel, Boschat, Pristačová, Suchá Marel, Boschat, Pristačová, Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:08.53
6 Feix, Sikač, Drábová, Vítkovská Feix, Sikač, Drábová, Vítkovská 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:13.70
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíček, Šulc, Hofmanová, Mikulášková Zajíček, Šulc, Hofmanová, Mikulášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.74
2 Borecký, Klouda, Jelínková, Honsů Borecký, Klouda, Jelínková, Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:05.71
3 Černý, Konykov, Wicková, Kašparová Černý, Konykov, Wicková, Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.40
4 Surjomartono, Klečka, Dorazinová, Škopková Surjomartono, Klečka, Dorazinová, Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:06.98
5 Hlavizna, Kos, Grygarová, Rákosníková Hlavizna, Kos, Grygarová, Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.72
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 21.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopenec, Bakus, Burdová, Kubánková Kopenec, Bakus, Burdová, Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.94
2 Šíma, Kheil, Nosková, Bezová Šíma, Kheil, Nosková, Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:04.31
3 Kubelka, Čáp, Burešová, Koucká Kubelka, Čáp, Burešová, Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.56
4 Spálenka, Sládek, Marková, Zemanová Spálenka, Sládek, Marková, Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.56
Celkem 4 závodníků