výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. halová středa

Jablonec nad Nisou (21. 2. 2018)
Skok vysoký - Muži (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš ČapekTomáš Čapek 981013 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.85
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.60
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.55
Skok vysoký - Ženy (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla BerkováAdéla Berková 021207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.55
2 Klára ČervenkováKlára Červenková 001230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.55
3 Klára MatuškováKlára Matušková 030323 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.45
Skok o tyči - Muži (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.25
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.90
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.10
Skok o tyči - Ženy (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.90
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 920330 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.90
Trojskok - Muži (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.94
Trojskok - Ženy (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sandra SzeligaSandra Szeliga 020101 OSA ZgorzelecOSA Zgorzelec 10.90
2 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 020118 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.07
3 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 021009 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 030809 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.47
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 040818 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.41
3 Lenka MalichováLenka Malichová 031017 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.58
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.72
2 Marek MalichMarek Malich 030127 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.56
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček 040517 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.90
Vrh koulí 4kg - Veteráni (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl 460101 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.53
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Drahomír JežekDrahomír Ježek 021003 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.06
2 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 020221 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.96
3 Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 020819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.12
Vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David KrčmářDavid Krčmář 000328 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.28
2 Jan BakalaJan Bakala 621024 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.17
Vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 21.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 791008 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.01
2 Petr JarabicaPetr Jarabica 700101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 02.54