výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (24. 2. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HladíkPetr Hladík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 07.60 x07,4507,0907,4507,60x07,00
2 Oliver ŽákOliver Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 06.30 05,7706,0805,8706,0806,1406,1006,30
3 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 05.52 x05,5204,7305,5204,8004,9804,91
4 Jan BenešJan Beneš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 05.49 04,7404,6204,0904,7405,4905,3404,82
5 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 05.45 04,9905,2604,3305,2604,4705,1105,45
6 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 04.64 04,1104,6404,3804,6404,2403,7703,85
Bartoloměj LindaBartoloměj Linda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 DNS ---0---
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10.78 10,0910,7810,3510,7810,21x10,54
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 10.23 10,1410,2309,3910,2309,2709,7109,67
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 09.77 08,8408,6309,1509,1509,0609,6509,77
4 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 09.63 09,6109,35x09,6106,6808,7409,63
5 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 09.56 09,5608,91x09,5609,03x09,56
6 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 08.06 07,7507,9207,8007,9207,6708,0607,70
7 Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 07.99 x07,6006,3007,6007,9907,5607,52
8 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 07.90 07,8707,9007,3507,900.00.00.0
9 Denisa TyrováDenisa Tyrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.10 07,1006,48x07,100.00.00.0
10 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 06.89 06,3306,5106,8906,890.00.00.0
11 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 06.42 05,7406,1506,4206,420.00.00.0
12 Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 05.11 05,1104,7904,6705,110.00.00.0
MS Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 12.03
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 09.47
MS Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 09.73
MS Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 09.47
Celkem 16 závodníků