Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (24. 2. 2018)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:11.95
2 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:17.09
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:22.76
4 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:27.19
5 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 2:37.14
6 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:39.21
7 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:44.89
8 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 2:49.00
9 Robin ŠpatRobin Špat 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 3:07.55
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:17.69
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:10.64
MS David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:32.60
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:21.36
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:25.45
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:40.52
4 Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ SušiceTJ Sušice 6 2:41.80
MS Jakub JindrákJakub Jindrák 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 5 3:10.40
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:37.22
Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:25.60
2 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:45.36
3 David BlackýDavid Blacký 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:55.16
4 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:56.99
5 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:00.83
6 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 3:02.33
Bartoloměj LindaBartoloměj Linda 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:25.07
2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:39.02
3 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:40.49
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:43.93
5 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 2:50.50
MS Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:28.95
MS Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:25.15
MS Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:46.57
MS Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:29.91
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:31.94
Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 6 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:35.71
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:45.01
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 2:53.10
4 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:57.15
5 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:59.29
6 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:13.00
MS Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:29.34
Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Nela BergerováNela Bergerová 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 DNS
Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:39.57
2 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ SušiceTJ Sušice 9 2:51.87
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:54.80
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:54.81
5 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11 3:05.06
6 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:10.79
7 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 3:12.49
MS Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:35.55
MS Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 2:48.40
MS Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:38.60
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 2:38.48
2 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:39.04
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:43.80
4 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:44.18
5 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:51.80
6 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:53.76
7 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 2:54.23
MS Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:45.47
MS Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 5 3:10.65
MS Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:49.79
Celkem 10 závodníků