Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň

Praha - Strahov (10. 3. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.93
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.39
3 Filip HrochFilip Hroch 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.68
4 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.09
5 Jakub RezešJakub Rezeš 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.53
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KučvaTomáš Kučva 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.27
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.46
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.81
4 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.15
5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.15
6 Abraham FrolíkAbraham Frolík 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.96
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VondrašPetr Vondraš 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.61
2 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.75
3 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ SušiceTJ Sušice 10.93
4 Jakub DoležalJakub Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.08
5 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.66
6 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.71
2 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.88
3 Vítek ČechVítek Čech 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.98
4 Matyáš KubovecMatyáš Kubovec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.10
5 Marek PatrasMarek Patras 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.85
Lukáš UrbanLukáš Urban 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta SloukaVojta Slouka 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.51
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.77
3 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.86
4 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.26
5 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.45
6 Ondřej LadanyiOndřej Ladanyi 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.99
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TykvartŠimon Tykvart 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.70
2 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.74
3 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.75
4 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.31
5 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.42
6 Vít HavelVít Havel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.48
2 Šimon MinaříkŠimon Minařík 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.08
3 Jakub SchrimfJakub Schrimf 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.13
4 Jaromír KasinecJaromír Kasinec 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.46
5 Radek NěmečekRadek Němeček 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.51
MS Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.41
2 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.91
3 Martin ŽáčekMartin Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.21
4 Jan SikytaJan Sikyta 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.45
5 Dalibor KomorousDalibor Komorous 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.86
Geore OjibeGeore Ojibe 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.05
2 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.74
3 David CvachDavid Cvach 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.02
4 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.21
5 Tomáš TumpachTomáš Tumpach 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.21
6 Daniel BělDaniel Běl 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.76
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BenešPavel Beneš 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.62
2 Marek SikoraMarek Sikora 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.86
3 Hugo ŠtajnerHugo Štajner 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.98
4 Daniel JanákDaniel Janák 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.17
5 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.36
6 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.49
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KrálAdam Král 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.50
2 Ondřej UjházyOndřej Ujházy 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.79
3 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.03
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.05
5 Matěj FruthMatěj Fruth 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.12
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.48
2 Ondřej VítekOndřej Vítek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.06
3 Daniel KuběnaDaniel Kuběna 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.19
4 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.26
5 Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.21
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.33
2 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.52
3 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.77
4 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.27
5 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.52
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.59
2 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.03
3 Ondřej ŠpitOndřej Špit 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.37
4 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.41
5 Dominik FuchsDominik Fuchs 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.22
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ SušiceTJ Sušice 10.13
2 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.83
3 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.91
4 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.11
5 Kateřina MudrováKateřina Mudrová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.87
6 Michaela KrumlováMichaela Krumlová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FlorianováSára Florianová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.31
2 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.67
3 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ SušiceTJ Sušice 10.70
4 Tereza TauerováTereza Tauerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.70
5 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.74
6 Martina NěmečkováMartina Němečková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.01
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.06
3 Nela HejdukováNela Hejduková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.68
4 Sofie JírovcováSofie Jírovcová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.70
5 Zuzana PejšováZuzana Pejšová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.42
2 Dominika ŠtejrováDominika Štejrová 09 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1Tělocvičná jednota Sokol Pl... 10.43
3 Veronika PoláčkováVeronika Poláčková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.49
4 Adéla FroňkováAdéla Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.14
5 Agáta ToupalováAgáta Toupalová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.42
6 Nikola HůrkováNikola Hůrková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.42
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.63
2 Zuzana SlepičkováZuzana Slepičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.68
3 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.75
4 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.77
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.01
Nikol SladovníkováNikol Sladovníková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.55
2 Eliška JelínkováEliška Jelínková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.74
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.23
4 Tereza LadanyiováTereza Ladanyiová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.59
5 Lucie KudrnáčováLucie Kudrnáčová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.79
Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.02
2 Karolína StojnováKarolína Stojnová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.24
3 Agáta LakóováAgáta Lakóová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.43
4 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.60
5 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.65
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachálekEmma Machálek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.09
2 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.36
3 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.92
4 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.98
5 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.18
6 Daniela ForejtováDaniela Forejtová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13.57
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.38
2 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.72
3 Klára BatovcováKlára Batovcová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.67
4 Marie KřížkováMarie Křížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.94
5 Anna MenzováAnna Menzová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.61
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.61
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.63
3 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.05
4 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.28
5 Nikola RachováNikola Rachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.48
6 Abigail PirvuAbigail Pirvu 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.28
2 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.67
3 Viktorie VilhelmováViktorie Vilhelmová 08 TJ SušiceTJ Sušice 10.17
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.44
5 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.70
6 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.85
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.48
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.68
3 Amélie VáchováAmélie Váchová 08 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1Tělocvičná jednota Sokol Pl... 10.43
4 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.87
5 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.61
6 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.04
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.98
2 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.68
3 Kateřina SadílkováKateřina Sadílková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.97
4 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.98
5 Kamila ŠrámkováKamila Šrámková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.57
6 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.88
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.96
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.04
4 Vanessa SchleissováVanessa Schleissová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.47
5 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.51
6 Vanda KoriťákováVanda Koriťáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.96
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.99
2 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.21
3 Amélie HřibováAmélie Hřibová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.23
4 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.32
5 Kamila RoučkováKamila Roučková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.26
Kristýna FeigováKristýna Feigová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina CvachováMartina Cvachová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.95
2 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.05
3 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.22
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.24
5 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.04
6 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.70
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.75
2 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.88
3 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.19
4 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 08 TJ SušiceTJ Sušice 11.45
5 Nella TůmováNella Tůmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.74
6 Tereza BednářováTereza Bednářová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.22
2 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.07
3 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.08
4 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.36
5 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.45
6 Šárka KuglerováŠárka Kuglerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.60
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.88
2 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.13
3 Monika SekerákováMonika Sekeráková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.82
4 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.93
5 Tereza RojtováTereza Rojtová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.14
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.08
2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.16
3 Kateřina ŠpalováKateřina Špalová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.60
4 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.91
5 Nikola NetrvalováNikola Netrvalová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.66
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LahodováNatálie Lahodová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.80
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.95
3 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.32
4 Julie RadováJulie Radová 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.36
5 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ SušiceTJ Sušice 10.49
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GašparovicováKristýna Gašparovicová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.50
2 Anežka MíkováAnežka Míková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.81
3 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.95
4 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.27
5 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.37
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.72
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.02
3 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.22
4 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.43
5 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.04
Celkem 5 závodníků