Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (11. 3. 2018)
60 m - Ml. žáci (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 PrahaPraha 08.15
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 PrahaPraha 08.15
3 Daniel ChlpekDaniel Chlpek 05 BratislavaBratislava 08.25
60 m - Ml. žákyně (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 08.12
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 BrnoBrno 08.18
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 08.24
800 m - Ml. žákyně (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 2:30.91
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BrnoBrno 2:32.01
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 BrnoBrno 2:35.24
1500 m - Ml. žáci (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KoutnýJan Koutný 05 BrnoBrno 4:40.20
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 BrnoBrno 4:59.28
3 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 PrahaPraha 5:02.33
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Viktor DendišViktor Dendiš 05 BratislavaBratislava 09.98
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 PrahaPraha 10.05
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 BrnoBrno 10.26
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PrahaPraha 09.38
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 OstravaOstrava 10.31
3 Ema VálkováEma Válková 05 OstravaOstrava 11.10
4 x 200 m - Ml. žáci (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Labuť, Procházka, Táborská, Šulcová Labuť, Procházka, Táborská, Šulcová 05 PrahaPraha 1:50.24
2 Teslík, Kremser, Poštulková, Válková N. Teslík, Kremser, Poštulková, Válková N. 05 OstravaOstrava 1:50.77
3 Černý, Vintera, Jakusidisová, Myšková Černý, Vintera, Jakusidisová, Myšková 05 BrnoBrno 1:50.91
4 x 200 m - Ml. žáci (neděle, 11.3.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Hrubý, Radzo , Kaucká, Jindrová Hrubý, Radzo , Kaucká, Jindrová 05 PrahaPraha 1:52.87
2 Martinkevič, Zach, Schneeberger, Suchánková Martinkevič, Zach, Schneeberger, Suchánková 05 OstravaOstrava 1:55.63
3 Holík, Hanek, Šťastná, Krejčiříková Holík, Hanek, Šťastná, Krejčiříková 05 BrnoBrno 1:56.65