výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Olympcup

Praha - Stromovka (10. 1. 2018)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 pavla Kosielskápavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10.01
2 Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 09.61
3 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 09.56
4 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 09.36
5 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 09.17
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 09.01
7 Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 08.72
8 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.57
9 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 08.55
10 Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 08.47
11 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 08.31
12 kateřina Kodadovákateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 08.21
13 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 08.15
14 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 07.94
15 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 07.76
16 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 07.68
17 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.60
18 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 07.46
19 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 07.39
20 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 07.31
21 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 07.30
22 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 07.30
23 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 07.28
24 Eliška veverováEliška veverová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 07.20
25 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.20
26 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 07.19
27 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 07.18
28 tereza Macháčkovátereza Macháčková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 07.14
29 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 07.14
30 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 07.08
31 Klára PelikánováKlára Pelikánová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 07.07
32 Gabriela HonsováGabriela Honsová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 07.03
33 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 06.98
34 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 06.92
35 Denisa TyrováDenisa Tyrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 06.90
36 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 06.88
37 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.87
38 Adéla BlahováAdéla Blahová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 06.86
39 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 06.74
40 Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 06.74
41 Petra VostráPetra Vostrá
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 06.67
42 Renáta maierováRenáta maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.58
43 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 06.37
44 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 06.32
45 Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 06.00
46 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 06.00
47 Daniela RostykusovaDaniela Rostykusova
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 04.96
Celkem 47 závodníků