výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Olympcup

Praha - Stromovka (10. 1. 2018)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:17.54
2 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.33
3 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:21.74
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:22.37
5 Adam GeprtAdam Geprt 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.05
6 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:25.46
7 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.50
8 Jakub VávraJakub Vávra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:38.50
9 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:44.00
David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:29.00
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:33.35
3 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:35.19
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:35.93
5 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:37.22
6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:37.31
7 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.85
8 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:39.89
9 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:42.43
10 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:46.62
11 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:49.68
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.74
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:46.06
3 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.17
4 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:48.72
5 Jakub KojanJakub Kojan 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.13
6 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.50
7 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:54.05
8 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:58.19
9 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:59.47
10 štěpán Štronerštěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:14.51
11 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:15.43
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:23.31
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.79
3 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.94
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:42.54
5 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.11
6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.21
7 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:00.66
8 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.00
9 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:04.93
10 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:18.37
11 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:30.37
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:28.92
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:29.25
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.01
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:35.41
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.94
6 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:39.25
7 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:41.95
8 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:43.90
9 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.55
10 Karolína grofováKarolína grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.61
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.57
2 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.98
3 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:44.83
4 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:44.96
5 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:45.77
6 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:46.30
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:48.52
8 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:52.28
9 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:52.96
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:46.55
2 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:49.11
3 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.21
4 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:51.49
5 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:55.39
6 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:55.44
7 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:57.55
8 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:57.99
9 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.90
10 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:16.04
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.98
2 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:41.07
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.79
4 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.80
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:46.67
6 Anna DavidováAnna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.76
7 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:48.81
8 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:06.89
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:52.35
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.76
3 Marika MaláMarika Malá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.70
4 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.29
5 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:06.12
6 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:08.30
7 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:14.02
8 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:23.99
Celkem 8 závodníků