Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. Olympcup

Praha-Stromovka (7. 2. 2018)

Skok daleký - Žákyně

(st, 7.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.35
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.06
3 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.98
4 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.93
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.89
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.78
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.71
8 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 4.68
9 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.66
10 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.62
11 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.61
12 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.55
13 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.51
14 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4.49
15 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.47
16 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.36
17 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.31
18 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
04 4.21
19 Andrea PloyharováAndrea Ployharová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.20
20 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.16
21 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.15
22 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 4.11
23 Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.10
24 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.10
25 Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.04
26 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.96
27 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.94
28 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.77
29 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.77
30 Berenika ZemanováBerenika Zemanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.72
31 Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 3.51
32 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.46
Eliška BarancováEliška Barancová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Celkem 33 závodníků