Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Trutnovské závěrečné závody 2017

Trutnov (18. 10. 2017)

skok daleký - Muži

(st, 18.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 5.23
2 Lukáš KillarLukáš Killar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
99 5.17
3 Jiří KřivskýJiří Křivský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 5.10
4 Daniel ČermákDaniel Čermák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 4.79
5 David MrázekDavid Mrázek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 4.31
6 Alex SojkaAlex Sojka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.11
7 Jakub ŽačokJakub Žačok
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.94
8 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.82
9 David FiebingerDavid Fiebinger
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.69
10 Timotei MalýTimotei Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.64
11 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.54
12 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 3.53
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 18.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.62
2 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 4.18
3 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 4.16
4 Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 4.15
5 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.08
6 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.08
7 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 4.04
8 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.96
9 Hana SoukupováHana Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.92
10 Agáta MalichováAgáta Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.92
11 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 3.84
12 Amálie HorčičkováAmálie Horčičková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 3.84
13 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.81
14 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 3.68
15 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.60
16 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.56
17 Eliška JirmanováEliška Jirmanová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.43
18 Nikol FlečkováNikol Flečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.28
Celkem 18 závodníků