Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Olomouc (12. 6. 2018)

Skok daleký - Žáci

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 6.48 +0.7 m/s 6.11  +0.26.34  +1.96.48  +0.76.486.46  +0.90.00.0 693.00
2 68 Robert DykastRobert Dykast
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 6.05 +0.4 m/s 5.01  +0.06.05  +0.45.97  +0.86.055.97  +0.60.00.0 597.00
3 57 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 5.93 +2.3 m/s 5.65 +1.0 m/s 5.46  +2.05.61  +1.05.93  +2.35.935.65  +1.00.00.0 571.00
4 20 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 5.91 +1.6 m/s 5.91  +1.65.89  +0.7x5.91x0.00.0 567.00
5 8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 5.90 +0.4 m/s 5.90  +0.45.89  +1.55.51  +0.45.905.85  -0.50.00.0 565.00
6 4 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 5.85 +1.4 m/s 5.34  +0.35.66  +0.75.85  +1.45.855.16  +1.60.00.0 554.00
7 21 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 5.81 +1.1 m/s 5.81  +1.15.45  +1.75.61  +0.95.815.48  +1.00.00.0 546.00
8 128 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
02 5.79 +1.3 m/s 5.57  +2.3x5.56  +1.65.575.79  +1.30.00.0 542.00
9 98 Dan KovářDan Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.78 +0.5 m/s 5.78  +0.5x5.76  +1.85.78x0.00.0 540.00
10 38 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 5.72 +2.3 m/s 5.71 +1.2 m/s x5.58  +1.35.71  +1.25.715.72  +2.30.00.0 527.00
11 43 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 5.58 +1.8 m/s 5.14  +1.65.51  +0.35.27  +1.95.515.58  +1.80.00.0 498.00
12 125 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 5.54 +1.4 m/s 5.37  +1.45.16  +2.55.13  +1.45.375.54  +1.40.00.0 490.00
13 104 Filip ZdražilaFilip Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.48 +1.3 m/s 5.48  +1.3x5.44  +1.55.485.06  +0.90.00.0 477.00
14 137 Filip JáchymFilip Jáchym
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
02 5.46 +1.1 m/s 5.46  +1.15.05  +2.65.28  +1.15.465.33  +1.20.00.0 473.00
15 73 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 5.46 +1.9 m/s 5.28  +0.6x5.46  +1.95.465.27  +2.30.00.0 473.00
16 129 Martin ProšvicMartin Prošvic
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 5.38 +0.5 m/s 5.00  +0.55.28  +3.25.17  +2.35.285.38  +0.50.00.0 457.00
17 141 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 5.34 +1.4 m/s 4.88  +0.94.66  +2.25.34  +1.45.344.96  +0.80.00.0 449.00
18 69 Milan HyklMilan Hykl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 5.32 +0.6 m/s x5.01  +1.24.95  +0.45.015.32  +0.60.00.0 445.00
19 28 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 4.99 +1.0 m/s x4.69  +0.84.99  +1.04.99x0.00.0 380.00
20 138 Matěj KaravanMatěj Karavan
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 4.71 +1.1 m/s x4.71  +1.13.52  +1.14.714.69  +0.10.00.0 328.00
21 42 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 4.42 +1.6 m/s 4.42  +1.64.18  +0.64.27  +1.44.424.31  +0.60.00.0 276.00
22 2 Martin HaladyMartin Halady
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 4.40 +1.0 m/s 4.28  +1.84.40  +1.0-4.40-0.00.0 273.00
95 Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Jan AuředníkJan Auředník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 5.12 -0.1 m/s 4.81  -1.34.86  +0.15.02  -1.55.025.12  -0.10.00.0 405.00
2 34 Jiří MičkeJiří Mičke
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.97 -0.4 m/s 4.61  -0.24.80  -3.74.79  -1.34.804.97  -0.40.00.0 377.00
3 12 Alex IngardiaAlex Ingardia
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.88 -1.5 m/s 4.88  -1.5x4.85  -1.14.884.45  -1.30.00.0 360.00
4 92 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.81 -1.9 m/s 4.56  -1.34.63  -1.34.60  -1.24.634.81  -1.90.00.0 346.00
5 123 Šimon RočekŠimon Roček
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4.68 -0.5 m/s 4.38  -0.83.86  -1.64.44  -1.14.444.68  -0.50.00.0 323.00
6 32 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.59 -3.8 m/s 4.51  -0.7x4.59  -3.84.594.38  -1.50.00.0 306.00
7 80 Matěj HorákMatěj Horák
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.59 -0.9 m/s 4.49  -1.54.59  -0.94.44  -2.04.594.48  -1.70.00.0 306.00
8 15 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.52 -1.7 m/s 4.26  -2.44.38  -0.74.52  -1.74.524.37  -0.60.00.0 294.00
9 115 Filip ČmielFilip Čmiel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 4.51 -1.0 m/s 4.23  -1.14.51  -1.04.42  -1.34.51x0.00.0 292.00
10 55 Gabriel PaulíkGabriel Paulík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.40 -1.5 m/s 4.23  -0.84.14  -1.04.24  -1.24.244.40  -1.50.00.0 273.00
11 124 Matěj SikoraMatěj Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4.37 -2.0 m/s 4.30  -0.44.37  -2.04.35  -1.34.374.04  -0.70.00.0 267.00
12 77 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.28 -1.5 m/s 4.26  -1.04.18  -2.04.28  -1.54.284.13  +0.10.00.0 252.00
13 51 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.25 -1.4 m/s 4.25  -1.43.04  -1.14.25  +0.04.254.21  -1.00.00.0 247.00
14 93 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.23 +0.2 m/s 3.80  -2.0x4.06  -0.34.064.23  +0.20.00.0 244.00
15 16 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.22 -2.1 m/s x4.22  -2.13.89  -0.74.224.02  -1.10.00.0 242.00
16 110 André LequinAndré Lequin
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.21 -0.3 m/s 4.07  -2.34.15  -0.64.21  -0.34.213.89  -0.90.00.0 240.00
17 146 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.18 -0.1 m/s 4.18  -0.13.92  -1.6x4.183.93  -1.50.00.0 235.00
18 36 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.11 -1.3 m/s 4.11  -1.34.04  -1.13.45  -2.44.11x0.00.0 224.00
19 113 Adam SidorAdam Sidor
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.11 -1.4 m/s 3.84  -0.90.04.11  -1.44.110.00.00.0 224.00
20 63 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.09 -0.7 m/s 4.09  -0.74.02  -0.5x4.09x0.00.0 220.00
21 150 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.01 -1.6 m/s 3.91  -0.73.95  -1.83.62  -0.13.954.01  -1.60.00.0 207.00
22 86 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 4.00 -1.9 m/s 4.00  -1.93.82  -0.53.79  -1.64.003.67  -1.20.00.0 206.00
23 109 Marek JedlanMarek Jedlan
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 3.73 -0.4 m/s 3.56  -1.63.46  -0.93.47  -1.23.563.73  -0.40.00.0 164.00
24 148 Samuel JusufiSamuel Jusufi
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 3.68 -0.1 m/s 3.44  -1.73.10  -0.53.24  -2.33.443.68  -0.10.00.0 156.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.57 5,33  +0.35,57  +2.0-5,57-0.00.0 720.00
2 196 Tereza LamačováTereza Lamačová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 5.40 5,40  +1.35,12  +1.85,17  +0.55,405,08  +0.80.00.0 671.00
3 318 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 5.25 4,98  +1.85,25  +3.4x5,255,18  +0.50.00.0 628.00
4 278 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5.01 4,94  +1.7x4,82  +0.74,945,01  +1.80.00.0 562.00
5 290 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5.00 4,78  +0.84,72  +1.35,00  +0.45,004,86  -0.90.00.0 559.00
6 231 Lucie KrbcováLucie Krbcová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.99 4,77  +0.64,99  +0.24,73  +0.14,994,67  -1.40.00.0 557.00
7 164 Vanda BrunováVanda Brunová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.97 4,50  +0.54,78  +0.14,97  +0.94,97-0.00.0 551.00
8 311 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.95 4,80  +0.4x4,89  +1.24,894,95  +2.50.00.0 546.00
9 262 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 4.92 x4,57  -1.04,70  +1.14,704,92  -1.40.00.0 538.00
10 200 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 4.87 xxx0.04,87  +1.10.00.0 524.00
11 229 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.82 x4,82  +0.64,51  +1.04,824,58  +0.60.00.0 511.00
12 170 Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.74 4,66  +0.74,44  -0.44,33  +1.74,664,74  +0.30.00.0 490.00
13 250 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 4.73 4,73  +0.9x4,71  +0.04,73x0.00.0 487.00
14 194 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 4.72 x4,72  +1.34,43  +1.04,72x0.00.0 485.00
15 236 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.67 4,62  +0.74,25  +1.34,55  +0.74,624,67  +1.80.00.0 472.00
16 173 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.62 4,62  +1.34,39  +1.04,49  +1.04,624,46  +2.00.00.0 459.00
17 257 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.60 4,41  +0.74,60  +2.1x4,604,38  +1.10.00.0 454.00
18 254 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.48 4,48  +1.7xx4,484,09  +1.20.00.0 423.00
19 246 Lucie OlivováLucie Olivová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 4.40 4,35  +1.74,32  +1.14,40  +1.64,404,39  +0.40.00.0 403.00
20 281 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.28 3,91  +1.14,09  +0.64,28  +1.24,282,99  -0.70.00.0 374.00
21 249 Simona PolákováSimona Poláková
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
04 4.04 4,01  +2.04,04  +1.23,80  +0.54,043,99  +0.40.00.0 317.00
220 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 DNS ---0-0.00.0 0.00
317 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 187 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 4.66 4.44  -1.54.66  -0.24.51  -2.14.664.30  -0.80.00.0 469.00
2 277 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.65 4.59  +0.34.65  -1.04.32  -3.14.654.44  -1.10.00.0 466.00
3 209 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.65 4.65  -0.6x4.30  -1.24.65x0.00.0 466.00
4 211 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.53 4.29  +0.34.38  -0.1x4.384.53  -0.90.00.0 436.00
5 294 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 4.43 4.43  -1.74.20  -1.02.90  +1.74.434.26  -0.20.00.0 411.00
6 264 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4.37 xx4.37  -1.04.374.34  -0.50.00.0 396.00
7 283 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.28 4.07  -0.44.03  -1.14.26  -2.04.264.28  +0.10.00.0 374.00
8 157 Jana PiškulováJana Piškulová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 4.28 4.10  -0.74.24  -1.03.98  -0.64.244.28  +1.60.00.0 374.00
9 190 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 4.28 3.74  -1.63.63  -3.13.83  -0.23.834.28  -0.20.00.0 374.00
10 166 Iveta ČerníkováIveta Černíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 4.26 4.10  -0.84.07  -1.94.12  +1.04.124.26  -1.00.00.0 369.00
11 228 Tereza KauckáTereza Kaucká
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.15 4.05  -1.54.14  -2.5x4.144.15  +1.60.00.0 343.00
12 292 Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
06 4.13 xx4.11  -0.64.114.13  +0.70.00.0 338.00
13 161 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 4.13 3.79  -0.34.13  +0.23.93  -1.14.133.93  -0.40.00.0 338.00
14 310 Natálie VlachováNatálie Vlachová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.13 3.58  +0.13.80  -0.23.58  -0.53.804.13  +0.90.00.0 338.00
15 227 Klára HonsůKlára Honsů
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.13 x4.13  -0.1x4.13x0.00.0 338.00
16 239 Karolína RouskováKarolína Rousková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.12 3.72  -1.53.97  -1.94.10  +1.44.104.12  +0.20.00.0 336.00
17 175 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 4.09 x3.86  -1.9x3.864.09  -1.50.00.0 329.00
18 268 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 4.01 3.52  -1.64.01  -1.23.80  +0.34.013.63  -0.20.00.0 310.00
19 176 Anna StrnadelAnna Strnadel
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 3.94 3.94  -0.33.08  -0.53.32  -0.53.943.76  +0.50.00.0 294.00
20 297 Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 3.65 3.31  -0.23.41  -1.83.65  +0.13.653.45  -0.90.00.0 231.00
21 159 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 3.63 3.63  -0.73.39  -2.83.49  +0.03.633.50  -1.10.00.0 227.00
22 267 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 3.48 3.25  -0.43.41  -0.43.39  +1.43.413.48  -0.20.00.0 196.00
23 303 Kristýna LingrováKristýna Lingrová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 3.45 3.18  -0.43.10  +0.33.22  +0.33.223.45  +0.90.00.0 190.00
24 274 René CihlářováRené Cihlářová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 3.38 2.85  -1.43.28  +0.92.88  +0.33.283.38  -1.00.00.0 176.00
25 186 Jana CaldrováJana Caldrová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
06 3.11 3.11  -1.52.86  -0.9x3.11x0.00.0 126.00
308 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 DNS xxx0.0x0.00.0 0.00
208 Valerie ŠebestováValerie Šebestová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 NM ---0-0.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků