Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Olomouc (12. 6. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.23 802.00
2 22 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.26 792.00
3 8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.28 785.00
4 43 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.41 742.00
5 47 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 07.44 732.00
6 203 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 07.51 710.00
7 20 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 07.66 662.00
8 104 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.75 634.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Robert DykastRobert Dykast 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 07.31 775.00
2 131 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 5 07.41 742.00
3 57 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.42 739.00
4 4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 07.45 729.00
5 67 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 07.45 729.00
6 134 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 07.64 668.00
7 141 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1 07.66 662.00
8 19 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.81 616.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.64 668.00
2 39 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.67 659.00
3 3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.83 610.00
4 102 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.87 598.00
5 71 Roman NovákRoman Novák 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.02 554.00
6 37 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 08.02 554.00
126 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.23 802.00
2 22 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.26 792.00
3 8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.28 785.00
4 68 Robert DykastRobert Dykast 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 07.31 775.00
5 43 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.41 742.00
5 131 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 5 07.41 742.00
7 57 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.42 739.00
8 47 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 07.44 732.00
9 4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 07.45 729.00
9 67 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 07.45 729.00
11 203 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 07.51 710.00
12 134 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 07.64 668.00
12 54 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.64 668.00
14 20 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 07.66 662.00
14 141 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1 07.66 662.00
16 39 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.67 659.00
17 104 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.75 634.00
18 19 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.81 616.00
19 3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.83 610.00
20 102 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.87 598.00
21 71 Roman NovákRoman Novák 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.02 554.00
21 37 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 08.02 554.00
126 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 07.66 662.00
2 15 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 07.98 565.00
3 34 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.01 557.00
4 120 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.06 542.00
5 76 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.07 540.00
6 123 Šimon RočekŠimon Roček 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 08.16 514.00
7 114 Jan VítekJan Vítek 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.29 478.00
8 83 Filip StudničnýFilip Studničný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.33 468.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.07 540.00
2 49 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.22 498.00
3 30 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.27 484.00
4 151 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 08.31 473.00
5 150 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.38 454.00
6 112 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.42 444.00
7 107 Milan HavelMilan Havel 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.76 359.00
8 117 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 08.90 327.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.31 473.00
2 36 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.63 391.00
3 85 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 357.00
4 149 Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 08.79 352.00
5 94 Patrik VodákPatrik Vodák 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 08.83 343.00
6 87 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.05 293.00
7 13 Matěj KučeraMatěj Kučera 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.22 257.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 07.66 662.00
2 15 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 07.98 565.00
3 34 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.01 557.00
4 120 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.06 542.00
5 76 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.07 540.00
5 61 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.07 540.00
7 123 Šimon RočekŠimon Roček 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 08.16 514.00
8 49 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.22 498.00
9 30 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.27 484.00
10 114 Jan VítekJan Vítek 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.29 478.00
11 151 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 08.31 473.00
11 80 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.31 473.00
13 83 Filip StudničnýFilip Studničný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.33 468.00
14 150 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.38 454.00
15 112 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.42 444.00
16 36 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.63 391.00
17 107 Milan HavelMilan Havel 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.76 359.00
18 85 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 357.00
19 149 Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 08.79 352.00
20 94 Patrik VodákPatrik Vodák 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 08.83 343.00
21 117 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 08.90 327.00
22 87 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.05 293.00
23 13 Matěj KučeraMatěj Kučera 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.22 257.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 5 07.58 981.00
2 311 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.74 930.00
3 220 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.88 885.00
4 314 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.01 845.00
5 196 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.09 821.00
6 231 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.10 818.00
7 164 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.12 812.00
8 272 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.32 752.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.27 767.00
2 240 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.36 741.00
3 255 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.37 738.00
4 275 Dominka FialováDominka Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.41 726.00
5 317 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.41 726.00
6 252 Jana SombergováJana Sombergová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 5 08.45 715.00
7 178 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.54 690.00
226 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.37 738.00
2 262 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.39 732.00
3 170 Beáta KupkováBeáta Kupková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.56 684.00
4 194 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.60 673.00
5 243 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 2 08.78 624.00
6 198 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.90 592.00
7 244 Lenka ČernáLenka Černá 02 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 8 09.09 543.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 5 07.58 981.00
2 311 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.74 930.00
3 220 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.88 885.00
4 314 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.01 845.00
5 196 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.09 821.00
6 231 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.10 818.00
7 164 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.12 812.00
8 291 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.27 767.00
9 272 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.32 752.00
10 240 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.36 741.00
11 255 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.37 738.00
11 260 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.37 738.00
13 262 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.39 732.00
14 275 Dominka FialováDominka Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.41 726.00
14 317 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.41 726.00
16 252 Jana SombergováJana Sombergová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 5 08.45 715.00
17 178 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.54 690.00
18 170 Beáta KupkováBeáta Kupková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.56 684.00
19 194 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.60 673.00
20 243 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 2 08.78 624.00
21 198 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.90 592.00
22 244 Lenka ČernáLenka Černá 02 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 8 09.09 543.00
226 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 241 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.05 833.00
2 166 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.12 812.00
3 289 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
4 187 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 7 08.39 732.00
5 176 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.41 726.00
6 242 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.42 723.00
7 265 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.43 721.00
8 157 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.61 670.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Natálie VlachováNatálie Vlachová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.66 656.00
2 227 Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.71 643.00
3 298 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.74 635.00
4 209 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.74 635.00
5 189 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 08.77 626.00
6 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.82 613.00
7 303 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 09.03 558.00
8 158 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 09.07 548.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Karolína SynkováKarolína Synková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.62 667.00
2 211 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.71 643.00
3 161 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.84 608.00
4 300 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.87 600.00
5 292 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 08.99 569.00
6 181 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.34 482.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.90 592.00
2 206 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.13 533.00
3 266 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 09.16 526.00
4 267 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 09.23 509.00
5 188 Jolana TomanováJolana Tomanová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 2 09.82 374.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 241 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.05 833.00
2 166 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.12 812.00
3 289 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
4 187 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 7 08.39 732.00
5 176 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.41 726.00
6 242 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.42 723.00
7 265 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.43 721.00
8 157 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.61 670.00
9 285 Karolína SynkováKarolína Synková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.62 667.00
10 310 Natálie VlachováNatálie Vlachová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.66 656.00
11 227 Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.71 643.00
11 211 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.71 643.00
13 298 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.74 635.00
13 209 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.74 635.00
15 189 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 08.77 626.00
16 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.82 613.00
17 161 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.84 608.00
18 300 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.87 600.00
19 305 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.90 592.00
20 292 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 08.99 569.00
21 303 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 09.03 558.00
22 158 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 09.07 548.00
23 206 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.13 533.00
24 266 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 09.16 526.00
25 267 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 09.23 509.00
26 181 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.34 482.00
27 188 Jolana TomanováJolana Tomanová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 2 09.82 374.00