Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Nového Města nad Metují

Nové Město nad Metují (21. 7. 2018)

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 17:25) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.46
2 15 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.84
3 3 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.07
4 7 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.15
5 1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.33
6 2 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.34
7 6 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.56
8 31 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.94
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Ema BendováEma Bendová 07 SlovakiaSlovakia 3 08.45
2 19 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.03
3 16 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.09
4 22 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.17
5 21 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.65
6 20 Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.83
7 18 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.76
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 17:28) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.20
2 11 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.90
3 12 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.07
4 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.10
5 8 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.14
6 9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 10.81
7 13 Jan PajerJan Pajer 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.64
8 14 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.04
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 17:33) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.59
2 27 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.00
3 23 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.03
4 24 Natálie SchusterováNatálie Schusterová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.42
5 26 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 10.55
6 25 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.62
7 29 Petra KašparováPetra Kašparová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.72
Celkem 7 závodníků