Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (13. 1. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.90
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.85
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.80
skok vysoký - Junioři (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek ArbeitMarek Arbeit 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.70
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.95
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.75
3 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.70
skok vysoký - Juniorky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.58
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.58
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová 03 JAC BrnoJAC Brno 1.55
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1.50
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok o tyči - Ženy (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea ValentováAndrea Valentová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2.82
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.32
2 Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.12
skok daleký - Muži (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6.10
skok daleký - Junioři (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.74
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6.36
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.29
skok daleký - Dorostenci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.37
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.35
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.14
skok daleký - Ženy (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.31
skok daleký - Juniorky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.87
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.58
skok daleký - Dorostenky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.21
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.94
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.77
trojskok - Muži (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.97
trojskok - Junioři (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.85
trojskok - Dorostenci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.60
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.60
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.05
trojskok - Žáci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.94
trojskok - Ženy (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 SlovenskoSlovensko 12.65
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.07
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.88
trojskok - Juniorky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 11.41
2 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.38
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.75
trojskok - Dorostenky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 02 JAC BrnoJAC Brno 09.63
trojskok - Žákyně (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.79
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.05
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.99
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.99
3 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.34
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.73
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.09
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.68
3 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.37
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.23
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.80
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.51
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.24
2 Adam HorákAdam Horák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.48
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 10.57
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 13.1.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon