Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (13. 1. 2018)

skok vysoký - Muži

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 1.90
2 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 1.85
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1.80
Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek ArbeitMarek Arbeit
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1.70
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.95
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.75
3 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1.70
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.65
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 1.60
6 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 1.55
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 DNS
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.58
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.58
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.55
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 1.50
4 Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1.45
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.40
6 Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 DNS
Iva PrečanováIva Prečanová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 NM
Celkem 8 závodníků