Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (13. 1. 2018)

chůze dráha 1000m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:58.19
2 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:47.28
3 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:34.14
4 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6:45.18
5 Daniel KubíčekDaniel Kubíček 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6:53.13
Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 1000m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela ŠčepkováDaniela Ščepková 05 SlovenskoSlovensko 5:49.15
2 Mária GazárkováMária Gazárková 05 SlovenskoSlovensko 5:49.31
3 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6:35.04
4 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:35.32
5 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6:35.53
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6:45.14
7 Nina SmrtičováNina Smrtičová 07 SlovenskoSlovensko 6:57.35
8 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 7:02.00
9 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 SlovenskoSlovensko 7:13.07
10 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7:13.91
11 Brigita BilibokBrigita Bilibok 06 SlovenskoSlovensko 7:35.71
12 Agáta RadochováAgáta Radochová 08 SlovenskoSlovensko 7:50.36
13 Viktória DanielováViktória Danielová 07 SlovenskoSlovensko 7:59.00
14 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 08 SlovenskoSlovensko 8:12.16
15 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 8:13.60
16 Dominika SamkováDominika Samková 05 SlovenskoSlovensko 8:16.07
17 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8:29.46
Celkem 17 závodníků