Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (27. 1. 2018)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.40
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.70
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.38
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.41
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.78
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.81
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.85
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.47
2 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.08
3 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.84
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.11
2 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.42
3 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 11.09
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.87
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.88
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.90
Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.89
2 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.93
3 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.41
Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.69
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.02
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.04
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.60
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.99
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.37
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.26
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.90
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.30
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.10
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.12
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.77
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.26
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.03
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků