Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň

Olomouc (16. 2. 2018)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.30 6.30 6,036,166,306,305,966,045,75
2 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.51 5.51 5,475,515,055,515,43--
3 Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5.43 5.43 5,43xx5,434,76xx
4 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.20 5.20 5,154,965,205,205,185,064,62
5 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5.04 5.04 x5,045,015,044,594,754,90
6 Jan StaněkJan Staněk
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.71 4.71 x4,414,244,414,34x4,71
7 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.59 4.59 4,364,494,384,494,594,484,58
8 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.40 4.40 3,164,404,274,403,85x4,18
9 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.37 4.37 3,834,374,214,370.00.00.0
10 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.34 4.34 4,02x4,344,340.00.00.0
11 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.23 4.23 4,234,004,234,230.00.00.0
12 Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.22 4.22 3,833,714,224,220.00.00.0
13 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.10 4.10 3,624,103,804,100.00.00.0
14 Marek VitásekMarek Vitásek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.81 3.81 3,813,813,623,810.00.00.0
15 Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.73 3.73 3,593,733,733,730.00.00.0
16 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.64 3.64 x3,64x3,640.00.00.0
17 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.62 3.62 3,623,593,433,620.00.00.0
18 David LenzDavid Lenz
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.28 3.28 x3,283,103,280.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.30 5.30 x5,165,305,30xxx
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.14 5.14 xx5,145,14x4,935,05
3 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.07 5.07 4,564,65x4,654,685,035,07
4 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5.04 5.04 5,044,123,615,044,154,48x
5 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.95 4.95 4,954,924,834,954,744,674,79
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.93 4.93 x4,854,934,93x4,834,45
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.82 4.82 4,824,764,814,824,614,724,65
8 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.56 4.56 4,564,304,364,564,374,484,51
9 Iva GieselováIva Gieselová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4.50 4.50 4,46x4,504,500.00.00.0
10 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.49 4.49 x4,49x4,490.00.00.0
11 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.41 4.41 4,334,414,254,410.00.00.0
12 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.36 4.36 x4,364,244,360.00.00.0
13 Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 4.28 4.28 x4,084,284,280.00.00.0
14 Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.24 4.24 4,24xx4,240.00.00.0
15 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.20 4.20 3,853,624,204,200.00.00.0
16 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.07 4.07 4,074,023,954,070.00.00.0
17 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.01 4.01 x4,013,514,010.00.00.0
18 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 3.52 3.52 3,433,523,383,520.00.00.0
Celkem 18 závodníků
Finále B (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.21 4.21 4,044,214,204,210.00.00.0
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.18 4.18 3,93x4,184,180.00.00.0
3 Natálie KorandováNatálie Korandová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.04 4.04 3,803,634,044,040.00.00.0
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 4.02 4.02 3,674,004,024,020.00.00.0
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.80 3.80 3,803,623,543,800.00.00.0
6 Stela OšťádalováStela Ošťádalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.65 3.65 x3,653,653,650.00.00.0
7 Julie KřivánkováJulie Křivánková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.44 3.44 3,443,113,243,440.00.00.0
8 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.38 3.38 3,383,383,213,380.00.00.0
9 Andrea LošťákováAndrea Lošťáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.24 3.24 2,903,243,063,240.00.00.0
10 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2.84 2.84 x2,842,702,840.00.00.0
11 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2.62 2.62 2,542,602,622,620.00.00.0
12= Zuzana MarkováZuzana Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 0.00 0.00 xxx0.00.00.00.0
12= Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 0.00 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků