výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň

Olomouc (16. 2. 2018)

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.74
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.62
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.78
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.82
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.85
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.07
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.37
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.73
2 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.75
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.15
4 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.47
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.66
3 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.58
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.74
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.79
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.02
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.71
3 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.43
4 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.69
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.48
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.68
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.86
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.24
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.20
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.83
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.49
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.52
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.28
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.33
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.40
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.44
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.58
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.96
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.33
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.52
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.77
4 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.68
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.91
3 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.02
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.84
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.32
3 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.44
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.39
2 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.25
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.26
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.60
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.66
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.96
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.29
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.49
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.06
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.01
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 16.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.36
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.51
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.88
4 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.93
Celkem 4 závodníků