výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň

Olomouc (23. 2. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.16
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.52
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.67
4 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.98
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.98
3 Ondřej GregrOndřej Gregr 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.25
4 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.95
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.13
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.34
4 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.09
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.15
3 Matěj BlaťákMatěj Blaťák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.27
4 Jakub VránaJakub Vrána 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.36
2 Pavel ŠošolíkPavel Šošolík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.40
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.61
4 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.80
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SzukalskýRobin Szukalský 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.38
2 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.47
3 Lukáš KučeříkLukáš Kučeřík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.54
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.51
2 Jakub PavelaJakub Pavela 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.68
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.70
4 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvandaMarek Švanda 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.72
2 Jan LangerJan Langer 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.90
3 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.98
4 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KojeckýJan Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.86
2 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.12
3 Robin BednářRobin Bednář 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.43
Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.04
2 Daniel KomárekDaniel Komárek 05 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.46
3 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.52
4 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.16
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.02
2 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.46
3 Ondřej PavelaOndřej Pavela 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.59
4 Tomáš NeumannTomáš Neumann 05 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 23.2.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.11
2 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.24
3 Daniel ŘezníčekDaniel Řezníček 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.61
4 Jakub ŠtancelJakub Štancel 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.30
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 23.2.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.62
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.75
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.85
4 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.94
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 23.2.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.88
2 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.90
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.96
Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 23.2.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.94
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.98
3 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.16
4 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.16
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 23.2.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.63
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.80
3 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.84
4 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 23.2.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.77
2 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.82
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.06
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.15
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 23.2.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.00
2 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14
3 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.25
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.64
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.76
3 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.90
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.81
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.89
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.98
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.02
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.13
3 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.18
Ester HammerováEster Hammerová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.82
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.17
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.17
4 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.16
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.33
3 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.43
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.37
2 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.49
3 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.49
4 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.26
2 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.42
3 Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.51
4 Alena KubíčkováAlena Kubíčková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.62
2 Tereza VašenkováTereza Vašenková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.69
3 Michaela ČubrdováMichaela Čubrdová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.71
4 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.76
2 Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.84
3 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.37
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.87
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.17
3 Leona VališováLeona Vališová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.47
4 Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DaňkováKarolína Daňková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.24
2 Terezie DoleželováTerezie Doleželová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.30
3 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.31
2 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.72
3 Helena JeníkováHelena Jeníková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.94
4 Anna JakůbkováAnna Jakůbková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.61
2 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.98
3 Kateřina MílováKateřina Mílová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.92
4 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.81
2 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.98
3 Natálie MólerováNatálie Mólerová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.68
4 Adéla KoupilováAdéla Koupilová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PetrákováAnna Petráková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.28
2 Sabina StudenáSabina Studená 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.44
3 Valentýna MarešováValentýna Marešová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.15
Celkem 3 závodníků
Rozběh 16 (pá, 23.2.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.79
2 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.82
3 Markéta LukšováMarkéta Lukšová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.17
4 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.18
Celkem 4 závodníků