Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. halová středa

Jablonec nad Nisou (28. 2. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.21
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.34
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.41
4 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.49
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.64
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AmlerJan Amler 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.63
2 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.71
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.87
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.66
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.66
6 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 ULSK Bystnica KlodzkaULSK Bystnica Klodzka 08.50
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
3 David KahlDavid Kahl 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.59
4 Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.53
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.61
6 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.25
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.32
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.48
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.93
5 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.28
6 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.46
7 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.21
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.25
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.57
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.66
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.80
5 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 05 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 08.84
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.15
2 Hanna KobylskaHanna Kobylska 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 09.24
3 Terezie BjelkováTerezie Bjelková 02 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.27
4 Viktorie ŽiškováViktorie Žišková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.44
5 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 28.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.12
2 Michaela ZimováMichaela Zimová 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.29
3 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 09.50
4 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.52
5 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.79
Celkem 5 závodníků