výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody staršího žactva

Olomouc (26. 1. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.59
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.83
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.92
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.96
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.00
Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.81
2 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.06
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.35
4 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.36
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.19
2 Tomáš HavlíkTomáš Havlík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.30
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.52
4 Daniel GrundaDaniel Grunda 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.12
2 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.41
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.50
4 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.58
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.86
3 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.46
Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.18
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.33
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.50
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.80
2 Karel BajcarKarel Bajcar 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.09
3 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 10.13
4 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.35
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.69
3 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.21
Martin SedlákMartin Sedlák 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.21
2 Roman JahodaRoman Jahoda 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.22
3 Marek VitásekMarek Vitásek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.90
4 David PospíšilDavid Pospíšil 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal OndroušekMichal Ondroušek 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.28
2 Tomáš KeňaTomáš Keňa 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.72
3 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.01
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.48
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.58
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.81
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.94
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 07.77
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.86
3 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.08
Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.02
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.10
3 Roman JahodaRoman Jahoda 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.19
4 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.20
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.17
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.19
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.39
Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.23
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.39
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.48
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.62
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.49
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.64
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.64
4 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.78
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.12
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.14
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.25
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.24
2 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.45
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.50
2 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.57
3 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.63
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.67
2 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.80
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.92
4 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 08.67
2 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.78
3 Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.85
4 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 08.66
2 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 08.85
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.90
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.63
2 Klára HradilováKlára Hradilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.92
3 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.92
4 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.25
2 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.29
3 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.36
Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.05
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.13
3 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.18
4 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkodováMarkéta Škodová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.14
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.20
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.20
4 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.01
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 09.12
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 09.16
4 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.54
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.68
3 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 09.90
Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.81
2 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.40
3 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.75
4 Adina LejskováAdina Lejsková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.41
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.06
3 Ester HammerováEster Hammerová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.16
Aneta UlehlováAneta Ulehlová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.69
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.83
3 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.39
4 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.12
2 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.26
3 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová 03 JAC BrnoJAC Brno 09.58
4 Valerie BuřtováValerie Buřtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VystavělováAnna Vystavělová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.02
2 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.19
3 Andrea SasínováAndrea Sasínová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 18 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.35
2 Adéla ŠímováAdéla Šímová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.90
3 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.14
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:27.04
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:33.72
3 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.57
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:36.09
5 Daniel GrundaDaniel Grunda 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:36.44
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:37.56
7 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:39.46
8 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:39.50
9 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:47.05
10 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:47.45
11 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:57.47
12 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 3:08.04
13 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:08.96
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:45.23
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 2:45.74
3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:53.09
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 2:54.84
5 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:56.79
6 Adéla KubinováAdéla Kubinová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:57.09
7 Victoria JežováVictoria Ježová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:09.73
MS Petra KudličkováPetra Kudličková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:41.52
Alice BenešlováAlice Benešlová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.72
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.75
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.86
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.28
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.82
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.99
3 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.40
Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.92
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.95
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.00
4 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12.84
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.73
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.75
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.80
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.79
2 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.79
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.93
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.87
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12.13
4 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.38
2 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.80
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13.32
Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.79
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.35
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.43
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.52
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.78
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 10.36
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.44
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.98
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.38
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 10.49
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 10.52
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.32
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.52
3 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.63
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.67
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.72
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 10.27
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.42
4 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.48
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 10.60
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 10.63
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 11.01
2 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.84
3 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.03
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.88
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.09
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.13
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.65
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.23
3 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12.79
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.70
1= Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.70
3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.50
4= Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.50
4= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.50
6 Tomáš HavlíkTomáš Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
7= Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.45
7= Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
Karel BajcarKarel Bajcar
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 NM
Ondřej MikelOndřej Mikel
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.54
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.51
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.51
4 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.48
5= Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.45
5= Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.45
7 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.45
8 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.45
9 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
10= Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
10= Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.35
12 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
13 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.35
14 Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.30
15 Anna VystavělováAnna Vystavělová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1.30
16 Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.25
Alice BenešlováAlice Benešlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.21
2 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.61
3 Adam SychraAdam Sychra
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.18
4 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.17
5 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.13
6 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.87
7 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.71
8 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.58
9 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.56
10 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.54
11 Jakub JurčíkJakub Jurčík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.45
12 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.45
13 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.21
14 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.09
15 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.71
Celkem 15 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.30
2 Marek VitásekMarek Vitásek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.09
3 Ondřej MikelOndřej Mikel
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.08
4 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.90
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.80
6 Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.78
7 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.63
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.58
9 Samuel RobešSamuel Robeš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.57
10 Jan KadalaJan Kadala
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.39
11 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 3.10
MS Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4.99
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.18
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.02
3 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5.02
4 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.99
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.97
6 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.95
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.92
8 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 4.71
9 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.61
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 4.55
11 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.52
12 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.44
13 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.35
14 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.34
15 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.33
16 Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.21
17 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.18
18 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.17
19 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.15
20 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.06
21 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.05
22 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.03
23 Victoria JežováVictoria Ježová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.91
24 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.88
25 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 3.78
Leona KratochvilováLeona Kratochvilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 NM
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 NM
Celkem 27 závodníků
Finále B (pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová
TJ UničovTJ Uničov
04 4.22
2 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.12
3 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.08
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.96
5 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.90
6 Markéta ŠkodováMarkéta Škodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.88
7 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3.88
8 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.88
9 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.87
10 Barbora PekárováBarbora Pekárová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.87
11 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.84
12 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
TJ UničovTJ Uničov
04 3.74
13 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
04 3.72
14 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.65
15 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.64
16 Adéla KubinováAdéla Kubinová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 3.61
17 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.51
18 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.47
19 Julie KřivánkováJulie Křivánková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.27
20 Andrea LošťákováAndrea Lošťáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.21
21 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.19
22 Gabriela HrádelováGabriela Hrádelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.19
23 Tereza PařilováTereza Pařilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.05
24 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.05
25 Alice BenešlováAlice Benešlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2.97
26 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2.81
27 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2.67
28 Laura KondášováLaura Kondášová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 2.55
MS Petra KudličkováPetra Kudličková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 2.75
Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 DNS
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 DNS
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS
Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 NM
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.52
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.53
3 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 09.18
4 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 09.08
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.65
6 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.45
7 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.24
8 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 08.21
9 Laura KondášováLaura Kondášová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 08.19
10 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.17
11 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 07.98
12 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 07.93
13 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 07.71
14 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.70
15 Andrea SasínováAndrea Sasínová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 07.63
16 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.43
17 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 07.42
18 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.41
19 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 06.99
20 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.43
21 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 06.36
22 Natálie KoskováNatálie Kosková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 06.10
23 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 06.02
24 Karolína HradilováKarolína Hradilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 05.76
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16.46
2 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11.80
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 11.58
4 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10.09
5 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 09.86
6 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 09.81
7 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 09.52
8 David PospíšilDavid Pospíšil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 08.36
9 Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 07.45
10 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 06.91
Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 DNS
Celkem 11 závodníků