výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody staršího žactva

Olomouc (26. 1. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.70
1= Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.70
3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.50
4= Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.50
4= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.50
6 Tomáš HavlíkTomáš Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
7= Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.45
7= Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
Karel BajcarKarel Bajcar
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 NM
Ondřej MikelOndřej Mikel
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 26.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.54
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.51
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.51
4 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.48
5= Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.45
5= Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.45
7 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.45
8 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.45
9 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45
10= Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
10= Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.35
12 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
13 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.35
14 Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.30
15 Anna VystavělováAnna Vystavělová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1.30
16 Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.25
Alice BenešlováAlice Benešlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 DNS
Celkem 17 závodníků