Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018
Poděbrady (7. 4. 2018)5 km chůze - Dorostenci
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik NemčokPatrik Nemčok | 03 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 22:43 | |||||||||||||||
2 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 24:22 | |||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba, z.s. | 24:56 | |||||||||||||||
4 | Tamás KonczvaldTamás Konczvald | 04 | 25:28 | ||||||||||||||||
5 | Leon BánkLeon Bánk | 03 | 25:53 | ||||||||||||||||
6 | Moritz SchmidtMoritz Schmidt | 01 | Erfurter LAC | 27:18 | |||||||||||||||
7 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 27:44 | |||||||||||||||
8 | Michal DudaMichal Duda | 04 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 28:14 | |||||||||||||||
9 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 28:24 | |||||||||||||||
10 | Filip KryštůfekFilip Kryštůfek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 30:09 | |||||||||||||||
Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Oisin LaneOisin Lane | 02 | DQ | |||||||||||||||||
Sándor BabusSándor Babus | 04 | DQ | |||||||||||||||||
Maximilian SzalkaMaximilian Szalka | 04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
5 km chůze - Veteráni
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steffen BorschSteffen Borsch | 73 | SV Halle | 21:47 | |||||||||||||||
2 | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | AC Pardubice | 24:03 | |||||||||||||||
3 | Zdeno MederaZdeno Medera | 75 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 25:14 | |||||||||||||||
4 | Uwe SchröterUwe Schröter | 59 | LG Vogtland | 26:05 | |||||||||||||||
5 | Bruno GrandjeanBruno Grandjean | 83 | CM Monthey | 26:33 | |||||||||||||||
6 | Waldemar MaleckiWaldemar Malecki | 58 | UKS Maraton - Bieruń | 27:33 | |||||||||||||||
7 | Ilmars SaulgriezisIlmars Saulgriezis | 56 | 27:37 | ||||||||||||||||
8 | Zbigniew KwitaZbigniew Kwita | 59 | UKS Maraton - Bieruń | 27:49 | |||||||||||||||
9 | Georg HaugerGeorg Hauger | 57 | TV Bühlertal | 27:54 | |||||||||||||||
10 | Olivier BianchiOlivier Bianchi | 73 | CM Monthey | 28:32 | |||||||||||||||
11 | Dick GnauckDick Gnauck | 63 | ASV Erfurt | 28:54 | |||||||||||||||
12 | Udo SchaefferUdo Schaeffer | 50 | ASV Erfurt | 29:08 | |||||||||||||||
13 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 29:09 | |||||||||||||||
14 | Han HoltslagHan Holtslag | 57 | 30:13 | ||||||||||||||||
15 | Vladimír KánskýVladimír Kánský | 40 | Spartak Praha 4 | 31:49 | |||||||||||||||
16 | Jaroslav ČernýJaroslav Černý | 72 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 33:28 | |||||||||||||||
17 | Jiří KovandaJiří Kovanda | 46 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 34:26 | |||||||||||||||
18 | Rostislav KovářRostislav Kovář | 51 | Atletický klub Olomouc z.s. | 35:14 | |||||||||||||||
19 | Stanislav MarekStanislav Marek | 42 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 36:20 | |||||||||||||||
20 | Jan ZajícJan Zajíc | 53 | Hvězda Pardubice z.s. | 36:48 | |||||||||||||||
21 | Emmanuel TardiEmmanuel Tardi | 67 | LP Jongjumeau | 37:06 | |||||||||||||||
Václav DostalíkVáclav Dostalík | 40 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Petr AdamPetr Adam | 50 | SMOLA CHUZE Praha | DNS | ||||||||||||||||
Graziano MorottiGraziano Morotti | 61 | U.S. Quercia Trentigrana | DNS | ||||||||||||||||
Adam ŚlezionaAdam Śleziona | 73 | UKS Maraton - Bieruń | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
5 km chůze - Dorostenky
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mathilde FrenzlMathilde Frenzl | 03 | SC Potsdam | 24:11 | |||||||||||||||
2 | Ana GarciaAna Garcia | 01 | England Athletics | 24:20 | |||||||||||||||
3 | Emily McHughEmily McHugh | 01 | 24:49 | ||||||||||||||||
4 | Adrija MeškauskaitéAdrija Meškauskaité | 01 | 24:53 | ||||||||||||||||
5 | Toma DailidonytéToma Dailidonyté | 03 | 25:09 | ||||||||||||||||
6 | Kristina MorozovaKristina Morozova | 01 | 25:09 | ||||||||||||||||
7 | Jennifer FidgeonJennifer Fidgeon | 02 | 25:14 | ||||||||||||||||
8 | Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová | 02 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 25:24 | |||||||||||||||
9 | Milla MagieraMilla Magiera | 02 | Erfurter LAC | 26:21 | |||||||||||||||
10 | Sina RiedelSina Riedel | 02 | ASV Erfurt | 26:21 | |||||||||||||||
11 | Lena RiedelLena Riedel | 02 | ASV Erfurt | 26:35 | |||||||||||||||
12 | Marie MeidelMarie Meidel | 03 | Erfurter LAC | 27:41 | |||||||||||||||
13 | Kinga SkobelKinga Skobel | 02 | CMKL Człuchów | 27:50 | |||||||||||||||
14 | Karin DevaldováKarin Devaldová | 03 | AK Slávia TU Košice | 27:58 | |||||||||||||||
15 | Paula AvenováPaula Avenová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 28:15 | |||||||||||||||
16 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 28:37 | |||||||||||||||
17 | Lucia RuskováLucia Rusková | 01 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 28:40 | |||||||||||||||
18 | Klára ZemkováKlára Zemková | 02 | Atletický klub ZTS Martin | 29:09 | |||||||||||||||
19 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 29:50 | |||||||||||||||
20 | Natalia WestfalNatalia Westfal | 01 | CMKL Człuchów | 29:57 | |||||||||||||||
21 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 30:05 | |||||||||||||||
22 | Victoria NicolaiVictoria Nicolai | 02 | Erfurter LAC | 30:39 | |||||||||||||||
23 | Nikoleta ŠevčíkováNikoleta Ševčíková | 01 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 30:51 | |||||||||||||||
24 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba, z.s. | 31:01 | |||||||||||||||
25 | Anežka KrestiankováAnežka Krestianková | 03 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 31:58 | |||||||||||||||
26 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 31:59 | |||||||||||||||
27 | Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 31:59 | |||||||||||||||
28 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Vyškov | 32:17 | |||||||||||||||
29 | Stanislava HakulinováStanislava Hakulinová | 03 | AK Slávia TU Košice | 32:52 | |||||||||||||||
30 | Michaela BeličkováMichaela Beličková | 04 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 33:18 | |||||||||||||||
31 | Laura HubcejováLaura Hubcejová | 03 | Atletický klub ZTS Martin | 33:18 | |||||||||||||||
32 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Orel Vyškov | 33:43 | |||||||||||||||
Sarah GlennonSarah Glennon | 01 | DNF | |||||||||||||||||
Maria FlynnMaria Flynn | 01 | DNF | |||||||||||||||||
Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
5 km chůze - Veteránky
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bianca SchenkerBianca Schenker | 74 | LG Vogtland | 25:13 | |||||||||||||||
2 | Brit SchröterBrit Schröter | 74 | LG Vogtland | 27:26 | |||||||||||||||
3 | Katarzyna ŚlezionaKatarzyna Śleziona | 70 | UKS Maraton - Bieruń | 27:52 | |||||||||||||||
4 | Jacqueline BonneßJacqueline Bonneß | 82 | VS Berlin | 29:53 | |||||||||||||||
5 | Anna MálkováAnna Málková | 63 | Orel Vyškov | 29:59 | |||||||||||||||
6 | Miloslava ReinováMiloslava Reinová | 68 | AC Rumburk, z.s. | 30:25 | |||||||||||||||
7 | Karolína JeníkováKarolína Jeníková | 68 | Spartak Praha 4 | 30:37 | |||||||||||||||
8 | Dana ČernáDana Černá | 73 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 30:46 | |||||||||||||||
9 | Zuzana TišťanováZuzana Tišťanová | 70 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 33:14 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
10 km chůze - Junioři
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeóryios TzatzimakisYeóryios Tzatzimakis | 99 | 41:45 | ||||||||||||||||
2 | David KusterDavid Kuster | 99 | 42:07 | ||||||||||||||||
3 | Łukasz NiedziałekŁukasz Niedziałek | 00 | WLKS Nowe Iganie | 42:14 | |||||||||||||||
4 | Davide FinocchiettiDavide Finocchietti | 01 | 43:57 | ||||||||||||||||
5 | Diego ChiriviDiego Chirivi | 99 | 44:14 | ||||||||||||||||
6 | Daniel KováčDaniel Kováč | 01 | 44:44 | ||||||||||||||||
7 | Ľubomír KubišĽubomír Kubiš | 01 | 45:02 | ||||||||||||||||
8 | Matteo GalloMatteo Gallo | 99 | 45:05 | ||||||||||||||||
9 | David KennyDavid Kenny | 99 | 45:23 | ||||||||||||||||
10 | Justin BournierJustin Bournier | 99 | 45:30 | ||||||||||||||||
11 | Jan StramkaJan Stramka | 00 | Erfurter LAC | 45:31 | |||||||||||||||
12 | Matteo DucMatteo Duc | 01 | 45:31 | ||||||||||||||||
13 | Daniele BredaDaniele Breda | 02 | FIDAL Lombardia Regional Team | 45:42 | |||||||||||||||
14 | Bálint SárossiBálint Sárossi | 00 | 45:48 | ||||||||||||||||
15 | Jakob Johannes SchmidtJakob Johannes Schmidt | 01 | SC Potsdam | 45:52 | |||||||||||||||
16 | Joni HavaJoni Hava | 99 | 46:07 | ||||||||||||||||
17 | Gabriele GambaGabriele Gamba | 00 | FIDAL Lombardia Regional Team | 46:20 | |||||||||||||||
18 | Tom PartingtonTom Partington | 99 | England Athletics | 46:28 | |||||||||||||||
19 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 46:33 | |||||||||||||||
20 | Johannes FrenzlJohannes Frenzl | 01 | SC Potsdam | 46:52 | |||||||||||||||
21 | Mikias MeliMikias Meli | 00 | FIDAL Lombardia Regional Team | 47:00 | |||||||||||||||
22 | Paulius JuozaitisPaulius Juozaitis | 00 | 47:32 | ||||||||||||||||
23 | Jaakko MäättänenJaakko Määttänen | 99 | 47:33 | ||||||||||||||||
24 | Andrew CarrollAndrew Carroll | 99 | 47:41 | ||||||||||||||||
25 | Norbert TóthNorbert Tóth | 01 | 47:43 | ||||||||||||||||
26 | Jerry JokinenJerry Jokinen | 02 | 47:49 | ||||||||||||||||
27 | Gearoid McMahonGearoid McMahon | 00 | 47:50 | ||||||||||||||||
28 | Vencel GálVencel Gál | 01 | 47:57 | ||||||||||||||||
29 | Niklas RichterNiklas Richter | 99 | SC Potsdam | 48:23 | |||||||||||||||
30 | Arminas RudenkaArminas Rudenka | 01 | 48:46 | ||||||||||||||||
31 | Arnoldas LiutinskisArnoldas Liutinskis | 01 | 49:57 | ||||||||||||||||
32 | Alan HamzičAlan Hamzič | 00 | 50:10 | ||||||||||||||||
33 | Dávid VargaDávid Varga | 01 | 50:15 | ||||||||||||||||
34 | Nathan BonzonNathan Bonzon | 00 | CM Monthey | 50:56 | |||||||||||||||
35 | Otto JunghannßOtto Junghannß | 00 | Erfurter LAC | 51:15 | |||||||||||||||
36 | Kryštof SchubertKryštof Schubert | 99 | SK Nové Město nad Metují | 52:11 | |||||||||||||||
37 | Davide BeniniDavide Benini | 02 | FIDAL Lombardia Regional Team | 52:56 | |||||||||||||||
38 | Constantino DarioConstantino Dario | 01 | FIDAL Lombardia Regional Team | 54:24 | |||||||||||||||
39 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 55:34 | |||||||||||||||
Vojtěch LibnarVojtěch Libnar | 99 | SK Nové Město nad Metují | DNF | ||||||||||||||||
Christopher SnookChristopher Snook | 00 | England Athletics | DNF | ||||||||||||||||
Andrea AngiolettiAndrea Angioletti | 02 | FIDAL Lombardia Regional Team | DNF | ||||||||||||||||
Adam McInerneyAdam McInerney | 99 | DQ | |||||||||||||||||
Christopher KnoblochChristopher Knobloch | 99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |
10 km chůze - Juniorky
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orla O´ConnorOrla O´Connor | 00 | 49:23 | ||||||||||||||||
2 | Yekaterina ShlykovaYekaterina Shlykova | 99 | 50:15 | ||||||||||||||||
3 | Julia RichterJulia Richter | 99 | SC Potsdam | 50:35 | |||||||||||||||
4 | Ema HačundováEma Hačundová | 99 | 51:04 | ||||||||||||||||
5 | Valeria DisabatoValeria Disabato | 99 | 51:09 | ||||||||||||||||
6 | Manon LefresneManon Lefresne | 00 | 51:23 | ||||||||||||||||
7 | Austéja KavaliauskaitéAustéja Kavaliauskaité | 00 | 51:43 | ||||||||||||||||
8 | Zuzanna DrygalskaZuzanna Drygalska | 99 | CMKL Człuchów | 51:51 | |||||||||||||||
9 | Julia PerrichonJulia Perrichon | 01 | 51:56 | ||||||||||||||||
10 | Ida MastrangeloIda Mastrangelo | 01 | 52:12 | ||||||||||||||||
11 | Daphne DimanopuloszDaphne Dimanopulosz | 99 | 52:27 | ||||||||||||||||
12 | Niamh O´ConnorNiamh O´Connor | 00 | 52:56 | ||||||||||||||||
13 | Anniina KivimäkiAnniina Kivimäki | 99 | 53:16 | ||||||||||||||||
14 | Hana BurzalováHana Burzalová | 00 | 53:18 | ||||||||||||||||
15 | Abigail JenningsAbigail Jennings | 00 | England Athletics | 53:30 | |||||||||||||||
16 | Sarah AliSarah Ali | 01 | 53:39 | ||||||||||||||||
17 | Martina CasiraghiMartina Casiraghi | 02 | 54:09 | ||||||||||||||||
18 | Dóra CsörgöDóra Csörgö | 01 | 54:11 | ||||||||||||||||
19 | Katalin TóthKatalin Tóth | 02 | 58:32 | ||||||||||||||||
20 | Yasmin UlbrichYasmin Ulbrich | 00 | SG Motor Thurm | 58:47 | |||||||||||||||
21 | Valentina ZalevskayaValentina Zalevskaya | 00 | 58:57 | ||||||||||||||||
22 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z.s. | 61:21 | |||||||||||||||
23 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | Atletický klub Hodonín, z.s. | 64:12 | |||||||||||||||
24 | Adéla JohanováAdéla Johanová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 64:40 | |||||||||||||||
Vittoria GiordaniVittoria Giordani | 00 | U.S. Quercia Trentigrana | DNF | ||||||||||||||||
Klaudia ŽárskáKlaudia Žárská | 99 | DNF | |||||||||||||||||
Andrada LacatusAndrada Lacatus | 00 | FIDAL Lombardia Regional Team | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
20 km chůze - Muži
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Christopher LinkeChristopher Linke | 88 | SC Potsdam | 1:21:55 | |||||||||||||||
2 | Horacio NavaHoracio Nava | 82 | 1:22:13 | ||||||||||||||||
3 | Ricardo OrtizRicardo Ortiz | 95 | 1:22:28 | ||||||||||||||||
4 | Gabriel BordierGabriel Bordier | 97 | 1:23:02 | ||||||||||||||||
5 | Hagen PohleHagen Pohle | 92 | SC Potsdam | 1:23:20 | |||||||||||||||
6 | Artur BrzozowskiArtur Brzozowski | 85 | AZS-AWF Katowice | 1:23:22 | |||||||||||||||
7 | José Alejandro BarrondoJosé Alejandro Barrondo | 96 | 1:23:25 | ||||||||||||||||
8 | Andrés Eduardo OlivasAndrés Eduardo Olivas | 98 | 1:23:45 | ||||||||||||||||
9 | Eder SánchezEder Sánchez | 86 | 1:24:23 | ||||||||||||||||
10 | Omar Daniel SierraOmar Daniel Sierra | 88 | 1:24:29 | ||||||||||||||||
11 | Jakub JelonekJakub Jelonek | 85 | CKS Budowlani Czestochowa | 1:24:29 | |||||||||||||||
12 | Gianluca PiocchittinoGianluca Piocchittino | 96 | 1:24:33 | ||||||||||||||||
13 | José Maria RaymundoJosé Maria Raymundo | 93 | 1:24:35 | ||||||||||||||||
14 | Rafał AugustynRafał Augustyn | 84 | LKS Stal Mielec | 1:24:35 | |||||||||||||||
15 | Alex WrightAlex Wright | 90 | 1:24:36 | ||||||||||||||||
16 | Karl JunghannßKarl Junghannß | 96 | LAC Erfurt | 1:25:59 | |||||||||||||||
17 | Noel Ali ChamaNoel Ali Chama | 97 | 1:26:02 | ||||||||||||||||
18 | Giacomo BrandiGiacomo Brandi | 98 | 1:26:03 | ||||||||||||||||
19 | Rafał SikoraRafał Sikora | 87 | AZS-AWF Katowice | 1:26:25 | |||||||||||||||
20 | Aurelien QuinionAurelien Quinion | 93 | 1:26:46 | ||||||||||||||||
21 | Ruslans SmolonskisRuslans Smolonskis | 96 | 1:27:45 | ||||||||||||||||
22 | Dominik ČernýDominik Černý | 97 | 1:27:49 | ||||||||||||||||
23 | Artur MastianicaArtur Mastianica | 92 | 1:28:33 | ||||||||||||||||
24 | Luis Manuel CorcheteLuis Manuel Corchete | 84 | 1:28:48 | ||||||||||||||||
25 | Mert AtliMert Atli | 93 | 1:29:43 | ||||||||||||||||
26 | Aleksi OjalaAleksi Ojala | 92 | 1:29:50 | ||||||||||||||||
27 | Anguel ColungaAnguel Colunga | 98 | 1:30:55 | ||||||||||||||||
28 | Lukáš GdulaLukáš Gdula | 91 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:31:04 | |||||||||||||||
29 | Milan RízekMilan Rízek | 78 | 1:31:21 | ||||||||||||||||
30 | Tomasz BagdányTomasz Bagdány | 95 | 1:32:08 | ||||||||||||||||
31 | Fabien BernabeFabien Bernabe | 95 | 1:32:13 | ||||||||||||||||
32 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 1:32:40 | |||||||||||||||
33 | Cameron CorbishleyCameron Corbishley | 97 | England Athletics | 1:32:47 | |||||||||||||||
34 | Rick LiestingRick Liesting | 77 | 1:32:49 | ||||||||||||||||
35 | Soma KovácsSoma Kovács | 97 | 1:35:50 | ||||||||||||||||
36 | Dávid TokodiDávid Tokodi | 91 | 1:36:12 | ||||||||||||||||
37 | Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka | 77 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:36:19 | |||||||||||||||
38 | Juriy MichelettiJuriy Micheletti | 98 | FIDAL Lombardia Regional Team | 1:38:10 | |||||||||||||||
39 | Jaime CanasJaime Canas | 90 | Intec Zoidi | 1:38:12 | |||||||||||||||
40 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 87 | AC Rumburk, z.s. | 1:39:29 | |||||||||||||||
41 | Elmo KoivunenElmo Koivunen | 94 | 1:42:51 | ||||||||||||||||
42 | Rostislav KolářRostislav Kolář | 87 | SK Hranice, z.s. | 1:45:59 | |||||||||||||||
43 | Josef SmolaJosef Smola | 64 | SMOLA CHUZE Praha | 1:47:17 | |||||||||||||||
44 | Rafael SánchezRafael Sánchez | 88 | Universidad de Oviedo | 1:48:06 | |||||||||||||||
45 | Anže TesovnikAnže Tesovnik | 98 | 1:51:39 | ||||||||||||||||
Dawid TomalaDawid Tomala | 89 | AZS-AWF Katowice | DNF | ||||||||||||||||
Carlos SánchezCarlos Sánchez | 85 | DNF | |||||||||||||||||
Karel KetnerKarel Ketner | 90 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC Rumburk, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Tos Leonardo DeiTos Leonardo Dei | 92 | DNF | |||||||||||||||||
Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník | 96 | DNF | |||||||||||||||||
Raivo SaulgriezisRaivo Saulgriezis | 94 | DNF | |||||||||||||||||
Keny GuinaudeauKeny Guinaudeau | 93 | AC Roche-sur-Yon | DNF | ||||||||||||||||
Stefano CicaloStefano Cicalo | 98 | Atletica Valeria | DNF | ||||||||||||||||
Rafał FedaczyńskiRafał Fedaczyński | 80 | AZS UMCS Lublin | DNF | ||||||||||||||||
Jonathan HilbertJonathan Hilbert | 95 | LG Ohra Energie | DNF | ||||||||||||||||
Arkadiusz DrozdowiczArkadiusz Drozdowicz | 98 | OŚ AZS Poznań | DNF | ||||||||||||||||
Bernardo BarrondoBernardo Barrondo | 93 | DQ | |||||||||||||||||
Jesús Tadeo VegaJesús Tadeo Vega | 94 | DQ | |||||||||||||||||
Guy ThomasGuy Thomas | 97 | Walsh Athletics | DQ | ||||||||||||||||
Vitaliy TerekhinVitaliy Terekhin | 96 | DQ | |||||||||||||||||
Pietro ZabbeniPietro Zabbeni | 98 | FIDAL Lombardia Regional Team | DQ | ||||||||||||||||
Brendan BoyceBrendan Boyce | 86 | DNS | |||||||||||||||||
Adrian KlonowskiAdrian Klonowski | 97 | LKS Vectra Włocławek | DNS | ||||||||||||||||
Krzysztof RzeźnikKrzysztof Rzeźnik | 93 | UKS Maraton - Bieruń | DNS | ||||||||||||||||
Michal ŠanderaMichal Šandera | 76 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Kyrylo AndrushchenkoKyrylo Andrushchenko | 93 | DNS | |||||||||||||||||
Behi Raouf BenBehi Raouf Ben | 95 | DNS | |||||||||||||||||
Lukáš PazderaLukáš Pazdera | 86 | VSK Univerzita Brno | DNS | ||||||||||||||||
José Leonidas RomeroJosé Leonidas Romero | 83 | DNS | |||||||||||||||||
Francesco-Marco TommasinoFrancesco-Marco Tommasino | 93 | LG Nord Berlin | DNS | ||||||||||||||||
Nils BrembachNils Brembach | 93 | SC Potsdam | DNS | ||||||||||||||||
Leo KöppLeo Köpp | 98 | LG Nord Berlin | DNS | ||||||||||||||||
Martin SchwingMartin Schwing | 89 | DNS | |||||||||||||||||
Meftah SwaiehMeftah Swaieh | 72 | EA Mondeville Herouville | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 76 závodníků |
20 km chůze - Ženy
(so, 7.4.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eleonora Anna GiorgiEleonora Anna Giorgi | 89 | 1:28:49 | ||||||||||||||||
2 | Brigita Virbalyté-DimšienéBrigita Virbalyté-Dimšiené | 85 | 1:31:05 | ||||||||||||||||
3 | Valentina TraplettiValentina Trapletti | 85 | 1:31:36 | ||||||||||||||||
4 | Živilé VaiciukevičiutéŽivilé Vaiciukevičiuté | 96 | 1:31:53 | ||||||||||||||||
5 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:32:22 | |||||||||||||||
6 | Valeria OrtunoValeria Ortuno | 98 | 1:32:29 | ||||||||||||||||
7 | Alegna GonzálezAlegna González | 99 | 1:33:43 | ||||||||||||||||
8 | Yeseida CarrilloYeseida Carrillo | 93 | 1:33:46 | ||||||||||||||||
9 | Mayra Carolina HerreraMayra Carolina Herrera | 88 | 1:34:40 | ||||||||||||||||
10 | Saskia FeigeSaskia Feige | 97 | SC Potsdam | 1:35:25 | |||||||||||||||
11 | Teresa ZurekTeresa Zurek | 98 | SC Potsdam | 1:35:58 | |||||||||||||||
12 | Emilie MenuetEmilie Menuet | 91 | 1:36:16 | ||||||||||||||||
13 | Ilse Adriana GuerreroIlse Adriana Guerrero | 93 | 1:36:25 | ||||||||||||||||
14 | Paulina BuziakPaulina Buziak | 86 | LKS Stal Mielec | 1:36:32 | |||||||||||||||
15 | Violaine AverousViolaine Averous | 88 | 1:37:16 | ||||||||||||||||
16 | Amandine MarcouAmandine Marcou | 92 | 1:37:20 | ||||||||||||||||
17 | Barbara KovácsBarbara Kovács | 93 | 1:37:22 | ||||||||||||||||
18 | Maritza Rafaela PoncioMaritza Rafaela Poncio | 94 | 1:37:43 | ||||||||||||||||
19 | Monika VaiciukevičiutéMonika Vaiciukevičiuté | 96 | 1:37:54 | ||||||||||||||||
20 | Rebeca Pamela EnriquezRebeca Pamela Enriquez | 97 | 1:38:06 | ||||||||||||||||
21 | Tiia KuikkaTiia Kuikka | 94 | 1:39:12 | ||||||||||||||||
22 | Lidia BarcellaLidia Barcella | 97 | FIDAL Lombardia Regional Team | 1:39:36 | |||||||||||||||
23 | Anett TormaAnett Torma | 84 | 1:40:47 | ||||||||||||||||
24 | Andrea MartínezAndrea Martínez | 88 | 1:41:43 | ||||||||||||||||
25 | Monika HornákováMonika Hornáková | 95 | 1:41:53 | ||||||||||||||||
26 | Rita RécseiRita Récsei | 96 | 1:41:58 | ||||||||||||||||
27 | Laury CérantolaLaury Cérantola | 92 | 1:43:57 | ||||||||||||||||
28 | Lucie AuffretLucie Auffret | 88 | EFC Val D'Oise | 1:44:44 | |||||||||||||||
29 | Kate VealeKate Veale | 94 | 1:46:17 | ||||||||||||||||
30 | Martina AnsaldiMartina Ansaldi | 96 | FIDAL Lombardia Regional Team | 1:46:18 | |||||||||||||||
31 | Lizbeth SilvaLizbeth Silva | 89 | 1:47:31 | ||||||||||||||||
32 | Zayra JáureguiZayra Jáuregui | 87 | 1:47:49 | ||||||||||||||||
33 | Beatrice ForestiBeatrice Foresti | 98 | FIDAL Lombardia Regional Team | 1:52:58 | |||||||||||||||
34 | Aušriné KuzmickaitéAušriné Kuzmickaité | 98 | 1:59:29 | ||||||||||||||||
35 | Rachel GlennonRachel Glennon | 98 | 1:59:40 | ||||||||||||||||
36 | Lenka BorovičkováLenka Borovičková | 73 | SMOLA CHUZE Praha | 1:59:57 | |||||||||||||||
37 | Naděžda DuškováNaděžda Dušková | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2:03:26 | |||||||||||||||
38 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:07:55 | |||||||||||||||
Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Olymp Brno, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Małgorzata CetnarskaMałgorzata Cetnarska | 98 | KKS Victoria Stalowa Wola | DNF | ||||||||||||||||
Hele HaapaniemiHele Haapaniemi | 93 | DNF | |||||||||||||||||
Bianca Maria DittrichBianca Maria Dittrich | 93 | SC Impuls Erfurt | DNF | ||||||||||||||||
Katarzyna KrupkaKatarzyna Krupka | 98 | AZS-AWF Katowice | DNF | ||||||||||||||||
Marine QuennehenMarine Quennehen | 91 | DQ | |||||||||||||||||
Olga NiedziałekOlga Niedziałek | 97 | WLKS Nowe Iganie | DQ | ||||||||||||||||
Gabriela GonzálezGabriela González | 91 | DQ | |||||||||||||||||
Emilia LehmeyerEmilia Lehmeyer | 97 | Polizei-SV Berlin | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Chahineze NasriChahineze Nasri | 96 | DNS | |||||||||||||||||
Venla LaihoVenla Laiho | 95 | DNS | |||||||||||||||||
Veronica BurkeVeronica Burke | 96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 51 závodníků |