Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018

Poděbrady (7. 4. 2018)

20 km chůze - Muži

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Christopher LinkeChristopher Linke 88 SC PotsdamSC Potsdam 1:21:55
2 Horacio NavaHoracio Nava 82 1:22:13
3 Ricardo OrtizRicardo Ortiz 95 1:22:28
4 Gabriel BordierGabriel Bordier 97 1:23:02
5 Hagen PohleHagen Pohle 92 SC PotsdamSC Potsdam 1:23:20
6 Artur BrzozowskiArtur Brzozowski 85 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1:23:22
7 José Alejandro BarrondoJosé Alejandro Barrondo 96 1:23:25
8 Andrés Eduardo OlivasAndrés Eduardo Olivas 98 1:23:45
9 Eder SánchezEder Sánchez 86 1:24:23
10 Omar Daniel SierraOmar Daniel Sierra 88 1:24:29
11 Jakub JelonekJakub Jelonek 85 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 1:24:29
12 Gianluca PiocchittinoGianluca Piocchittino 96 1:24:33
13 José Maria RaymundoJosé Maria Raymundo 93 1:24:35
14 Rafał AugustynRafał Augustyn 84 LKS Stal MielecLKS Stal Mielec 1:24:35
15 Alex WrightAlex Wright 90 1:24:36
16 Karl JunghannßKarl Junghannß 96 LAC ErfurtLAC Erfurt 1:25:59
17 Noel Ali ChamaNoel Ali Chama 97 1:26:02
18 Giacomo BrandiGiacomo Brandi 98 1:26:03
19 Rafał SikoraRafał Sikora 87 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1:26:25
20 Aurelien QuinionAurelien Quinion 93 1:26:46
21 Ruslans SmolonskisRuslans Smolonskis 96 1:27:45
22 Dominik ČernýDominik Černý 97 1:27:49
23 Artur MastianicaArtur Mastianica 92 1:28:33
24 Luis Manuel CorcheteLuis Manuel Corchete 84 1:28:48
25 Mert AtliMert Atli 93 1:29:43
26 Aleksi OjalaAleksi Ojala 92 1:29:50
27 Anguel ColungaAnguel Colunga 98 1:30:55
28 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:31:04
29 Milan RízekMilan Rízek 78 1:31:21
30 Tomasz BagdányTomasz Bagdány 95 1:32:08
31 Fabien BernabeFabien Bernabe 95 1:32:13
32 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:32:40
33 Cameron CorbishleyCameron Corbishley 97 England AthleticsEngland Athletics 1:32:47
34 Rick LiestingRick Liesting 77 1:32:49
35 Soma KovácsSoma Kovács 97 1:35:50
36 Dávid TokodiDávid Tokodi 91 1:36:12
37 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:36:19
38 Juriy MichelettiJuriy Micheletti 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:38:10
39 Jaime CanasJaime Canas 90 Intec ZoidiIntec Zoidi 1:38:12
40 Martin NedvídekMartin Nedvídek 87 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1:39:29
41 Elmo KoivunenElmo Koivunen 94 1:42:51
42 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1:45:59
43 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:47:17
44 Rafael SánchezRafael Sánchez 88 Universidad de OviedoUniversidad de Oviedo 1:48:06
45 Anže TesovnikAnže Tesovnik 98 1:51:39
Dawid TomalaDawid Tomala 89 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice DNF
Carlos SánchezCarlos Sánchez 85 DNF
Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNF
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Tos Leonardo DeiTos Leonardo Dei 92 DNF
Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník 96 DNF
Raivo SaulgriezisRaivo Saulgriezis 94 DNF
Keny GuinaudeauKeny Guinaudeau 93 AC Roche-sur-YonAC Roche-sur-Yon DNF
Stefano CicaloStefano Cicalo 98 Atletica ValeriaAtletica Valeria DNF
Rafał FedaczyńskiRafał Fedaczyński 80 AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin DNF
Jonathan HilbertJonathan Hilbert 95 LG Ohra EnergieLG Ohra Energie DNF
Arkadiusz DrozdowiczArkadiusz Drozdowicz 98 OŚ AZS PoznańOŚ AZS Poznań DNF
Bernardo BarrondoBernardo Barrondo 93 DQ
Jesús Tadeo VegaJesús Tadeo Vega 94 DQ
Guy ThomasGuy Thomas 97 Walsh AthleticsWalsh Athletics DQ
Vitaliy TerekhinVitaliy Terekhin 96 DQ
Pietro ZabbeniPietro Zabbeni 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team DQ
Brendan BoyceBrendan Boyce 86 DNS
Adrian KlonowskiAdrian Klonowski 97 LKS Vectra WłocławekLKS Vectra Włocławek DNS
Krzysztof RzeźnikKrzysztof Rzeźnik 93 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń DNS
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Kyrylo AndrushchenkoKyrylo Andrushchenko 93 DNS
Behi Raouf BenBehi Raouf Ben 95 DNS
Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
José Leonidas RomeroJosé Leonidas Romero 83 DNS
Francesco-Marco TommasinoFrancesco-Marco Tommasino 93 LG Nord BerlinLG Nord Berlin DNS
Nils BrembachNils Brembach 93 SC PotsdamSC Potsdam DNS
Leo KöppLeo Köpp 98 LG Nord BerlinLG Nord Berlin DNS
Martin SchwingMartin Schwing 89 DNS
Meftah SwaiehMeftah Swaieh 72 EA Mondeville HerouvilleEA Mondeville Herouville DNS
Celkem 76 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eleonora Anna GiorgiEleonora Anna Giorgi 89 1:28:49
2 Brigita Virbalyté-DimšienéBrigita Virbalyté-Dimšiené 85 1:31:05
3 Valentina TraplettiValentina Trapletti 85 1:31:36
4 Živilé VaiciukevičiutéŽivilé Vaiciukevičiuté 96 1:31:53
5 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:32:22
6 Valeria OrtunoValeria Ortuno 98 1:32:29
7 Alegna GonzálezAlegna González 99 1:33:43
8 Yeseida CarrilloYeseida Carrillo 93 1:33:46
9 Mayra Carolina HerreraMayra Carolina Herrera 88 1:34:40
10 Saskia FeigeSaskia Feige 97 SC PotsdamSC Potsdam 1:35:25
11 Teresa ZurekTeresa Zurek 98 SC PotsdamSC Potsdam 1:35:58
12 Emilie MenuetEmilie Menuet 91 1:36:16
13 Ilse Adriana GuerreroIlse Adriana Guerrero 93 1:36:25
14 Paulina BuziakPaulina Buziak 86 LKS Stal MielecLKS Stal Mielec 1:36:32
15 Violaine AverousViolaine Averous 88 1:37:16
16 Amandine MarcouAmandine Marcou 92 1:37:20
17 Barbara KovácsBarbara Kovács 93 1:37:22
18 Maritza Rafaela PoncioMaritza Rafaela Poncio 94 1:37:43
19 Monika VaiciukevičiutéMonika Vaiciukevičiuté 96 1:37:54
20 Rebeca Pamela EnriquezRebeca Pamela Enriquez 97 1:38:06
21 Tiia KuikkaTiia Kuikka 94 1:39:12
22 Lidia BarcellaLidia Barcella 97 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:39:36
23 Anett TormaAnett Torma 84 1:40:47
24 Andrea MartínezAndrea Martínez 88 1:41:43
25 Monika HornákováMonika Hornáková 95 1:41:53
26 Rita RécseiRita Récsei 96 1:41:58
27 Laury CérantolaLaury Cérantola 92 1:43:57
28 Lucie AuffretLucie Auffret 88 EFC Val D'OiseEFC Val D'Oise 1:44:44
29 Kate VealeKate Veale 94 1:46:17
30 Martina AnsaldiMartina Ansaldi 96 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:46:18
31 Lizbeth SilvaLizbeth Silva 89 1:47:31
32 Zayra JáureguiZayra Jáuregui 87 1:47:49
33 Beatrice ForestiBeatrice Foresti 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:52:58
34 Aušriné KuzmickaitéAušriné Kuzmickaité 98 1:59:29
35 Rachel GlennonRachel Glennon 98 1:59:40
36 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:59:57
37 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:03:26
38 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:07:55
Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF
Małgorzata CetnarskaMałgorzata Cetnarska 98 KKS Victoria Stalowa WolaKKS Victoria Stalowa Wola DNF
Hele HaapaniemiHele Haapaniemi 93 DNF
Bianca Maria DittrichBianca Maria Dittrich 93 SC Impuls ErfurtSC Impuls Erfurt DNF
Katarzyna KrupkaKatarzyna Krupka 98 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice DNF
Marine QuennehenMarine Quennehen 91 DQ
Olga NiedziałekOlga Niedziałek 97 WLKS Nowe IganieWLKS Nowe Iganie DQ
Gabriela GonzálezGabriela González 91 DQ
Emilia LehmeyerEmilia Lehmeyer 97 Polizei-SV BerlinPolizei-SV Berlin DNS
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Chahineze NasriChahineze Nasri 96 DNS
Venla LaihoVenla Laiho 95 DNS
Veronica BurkeVeronica Burke 96 DNS
Celkem 51 závodníků