Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Atletická středa Atletiky Chrudim

Chrudim (25. 10. 2017)
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.35
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.20
3 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.20
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.15
2 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.15
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1.15
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PleskotováNikola Pleskotová 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 09.77
2 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 08.61
3 Eliška LednováEliška Lednová 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 08.21
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 09.40
2 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 08.45
3 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 08.39
hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 24.46
2 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 20.22
3 Lenka TruhelkováLenka Truhelková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 18.84
hod kladivem 3kg - Ml. žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 30.76
hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TrunecJan Trunec 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 24.46
2 Jakub KubáčJakub Kubáč 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 22.01
3 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 16.09
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 28.62
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 19.50
2 Vendula SložilováVendula Složilová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 18.18
3 Lenka TruhelkováLenka Truhelková 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 14.74
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 25.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TrunecJan Trunec 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 40.06
2 Jakub KubáčJakub Kubáč 03 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 26.32