výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

42. ročník Vánoční haly žactva

Praha-Strahov (16. 12. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.33
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.51
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.56
5 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.56
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.51
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.53
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.71
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.83
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.84
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Quoc Viet NguyenQuoc Viet Nguyen 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.64
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.71
3 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
4 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.94
5 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.02
6 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.73
2 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.80
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.88
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.95
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.96
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 07.92
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.10
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.16
4 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.22
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.24
4 David HájekDavid Hájek 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.24
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.15
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17
3 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 08.25
4 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.36
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
6 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.57
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.12
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.33
2 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.51
3 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
4 Lukáš ŠmídLukáš Šmíd 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.63
Adam GeprtAdam Geprt 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 07.89
3 Václav VlčekVáclav Vlček 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.06
4 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.17
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.33
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.34
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.53
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.55
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.55
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.59
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.62
2 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.64
3 Quoc Viet NguyenQuoc Viet Nguyen 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.64
4 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.85
6 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.93
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.04
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.11
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.19
6 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.24
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.30
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.36
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37
6 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.47
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.48
4 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.53
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
6 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.55
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
5 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.70
Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.38
2 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.47
3 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.56
4 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.62
5 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.68
6 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.67
2 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.72
3= Markéta LorencováMarkéta Lorencová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.87
3= Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.87
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.95
3 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
4 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.06
5 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.28
Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.84
2 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.05
3 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.19
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.25
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
Lucie ŠírováLucie Šírová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SvobodováAnna Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.62
2= Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.78
2= Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.78
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.96
6 Eliška MüllerováEliška Müllerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MaškováTereza Mašková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.09
4 Nikola FialováNikola Fialová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.83
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.03
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.10
4 Tereza KocourkováTereza Kocourková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.19
Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška StýsováEliška Stýsová 02 AK MostAK Most 09.01
2 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.08
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.72
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.86
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.98
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.01
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.06
6 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.19
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.27
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.28
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.29
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.61
Celkem 6 závodníků