výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (2. 12. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 2.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 11.81
2 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 11.76
3 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 11.18
4 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.85
5 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10.40
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 10.19
7 Hana PerutkováHana Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 09.55
8 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 09.54
9 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 09.40
10 Veronika FischerováVeronika Fischerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 09.13
11 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 09.12
12 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 09.01
13 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 08.92
14 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 08.75
15 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 08.72
16 Daniela TaušováDaniela Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 08.65
17 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 08.58
18 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 08.50
19 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 07.52
20 Anita ŠibravováAnita Šibravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 07.27
21 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
AK BílinaAK Bílina
05 07.03
22 Kristýna NováKristýna Nová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 06.78
23 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 06.00
24 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
05 05.94
25 Khrystyna HobryyKhrystyna Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 05.25
Nikola MěšťákováNikola Měšťáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 DNS
Celkem 26 závodníků